felder-barboza

(fot. Jeff Sherwood/Sherdog.com) Trzyrundowa wojna w stójce, wyśmienity nokaut i totalna dominacja zostały nagrodzone 50 tysiącami dolarów po UFC on FOX 16, które dzisiaj w nocy odbyło się w Chicago.

Za Walkę Wieczoru uznano znakomite starcie Edsona Barbozy Paulem Felderem. Choć zwycięstwo przypadło temu pierwszemu, obaj pokazali się z jak najlepszej strony i zrobili show, które zapadnie w pamięć wielu kibicom.

Występami Wieczoru zostały natomiast dwa nokauty, lecz kryterium przyznania tych bonusów było zupełnie różne. Tom Lawlor otrzymał nagrodę za posłanie na deski Giana Villante na początku drugiej rundy, z kolei T.J. Dillashaw został zapewne nagrodzony przede wszystkim za olbrzymią dominację nad Renanem Barao, którą zwieńczył nokaut techniczny w czwartej odsłonie.

Co ciekawe, Dana White zapowiedział, że „zajmie się” także Benem Saundersem Kennym Robertsonem, który pojedynek był równie widowiskowy, choć zupełnie inny, jak spotkanie Barbozy z Felderem.

9 KOMENTARZE

 1. Felder jest naprawdę kozakiem, a mimo to nie dał rady Barbozie, bo Brazylijczyk jest po prostu mutantem. Te jego nogi latają jak pociski.

 2. O prosze, Dana przyznal sie,ze sypnie pod stolem 😀

  A i tak potem będą ludzie pisać, że nie ma kasy pod stołem.

 3. O prosze, Dana przyznal sie,ze sypnie pod stolem 😀

  Dana w ferworze twitterowych pyskówek z własną bazą klientów wylaptał ostatnio, że sypie kasą tzw. "dziennikarzom", tak że mu już nie zależy.

 4. Podczas gali miałem zakłócony odbiór tych walk. Wczoraj obejrzałem sobie powtórkę na ESC i powiem szczerze, że dobre były te pojedynki w karcie głównej.

 5. Felder jest naprawdę kozakiem, a mimo to nie dał rady Barbozie, bo Brazylijczyk jest po prostu mutantem. Te jego nogi latają jak pociski.

  Ja tam słyszałem głosy, że jest przereklamowany 😀

 6. Ja tam słyszałem głosy, że jest przereklamowany 😀

  Który? Felder czy Barboza? Zresztą mniejsza z tym, bo dla mnie i tak obaj elegancko wyglądali.

 7. Który? Felder czy Barboza? Zresztą mniejsza z tym, bo dla mnie i tak obaj elegancko wyglądali.

  Ten drugi oczywiście. Ale chyba teraz to już nie aktualne 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.