Argentyńska gala UFC Fight Night 140 została wzmocniona przez ciekawe zestawienie. Powracający do czynnych startów Anglik Tom Breese (11-1) skrzyżuje rękawice z reprezentantem Brazylii Cezarem Ferreirą (13-6).

Breese zaliczył udany powrót po dwóch latach rozbratu z oktagonem podczas gali UFC w Liverpoolu w maju tego roku. W swoim kraju rozbił Daniela Kelly’ego (13-4) już w pierwszej rundzie pojedynku. Jedynej porażki w karierze doznał właśnie dwa lata temu, w pojedynku z Seanem Stricklandem (19-3).

Brazylijski Mutant znajduje się aktualnie na fali dwóch zwycięstw. W pokonanym polu pozostawił Nate Marquardta (35-19) i ostatnio Karla Robersona (6-1). Wcześniej trenujący w Blackzilians Brazylijczyk zaliczył w pełnym wymiarze czasowym porażkę z Eliasem Theodorou (15-2).

UFC Fight Night 140 odbędzie się 17 listopada w Buenos Aires. Organizacja póki co ogłosiła zestawienie pomiędzy Nadem Narimanim (11-2), a Enrique Barzolą (15-3) oraz pojedynek kobiet pomiędzy Cynthią Calvillo (6-1), a Polianą Botelho (7-1).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.