Tom Aspinall w przyszłym tygodniu przejdzie operację kolana, którego kontuzji doznał podczas walki z Curtisem Blaydesem na drugiej w tym roku gali UFC w Londynie.

Aspinall drugi raz w tym roku wystąpił w walce wieczoru gali UFC organizowanej w stolicy Anglii. Tym razem nie udało mu się zdobyć zwycięstwa – przegrał z Curtisem Blaydesem już na początku pierwszej rundy po tym jak doznał kontuzji kolana. Anglik na swoim profilu na Instagramie poinformował fanów, że nie jest jeszcze pewny jakiego urazu doznał, ale w przyszłym tygodniu czeka go operacja.

Szybka aktualizacja mojej sytuacji z kolanem, bo wszyscy czekają na informacje o diagnozie, co się wydarzyło. Każdy kto miał problemy z kolanami wie, że żeby je zbadać to musi zejść opuchlizna. Rozmawiałem z chirurgiem, ma pomysł co to może być, ale czekamy na to żeby opuchlizna zeszła. W następnym tygodniu przejdę badanie i operację w Londynie. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy o mnie pytają. Unikam Internetu. Od sobotniej nocy nie czuję się najlepiej mentalnie, mam nadzieję, że w następnym tygodniu naprawimy ten uraz.

Dla Aspinalla (12-3 MMA) była to pierwsza porażka od starcia z Łukaszem Parobcem w maju 2016 roku. Od tamtej pory wygrał 8 walk z rzędu, a potencjalna wygrana z Curtisem Blaydesem miała potwierdzić jego status pretendenta w królewskiej dywizji UFC. Anglik przez kontuzję będzie musiał jednak poczekać na walki o najwyższe cele. W przeszłości wygrywał z m.in. Alexandrem Volkovem czy Andreiem Arlovskim, a na swoim koncie ma 4 bonusy po galach UFC. Wszystkie zwycięstwa w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Lightweight

9,030 komentarzy 18,917 polubień

Szkoda oby nie więzadła

Odpowiedz polub

Avatar of GSPG
GSPG

BAMMA
Bantamweight

784 komentarzy 1,834 polubień

Czyli nie wiedzą co mu jest, ale będą kroić :frankapprove:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of jut
jut

WSOF
Lightweight

3,210 komentarzy 15,400 polubień

Czyli nie wiedzą co mu jest, ale będą kroić :frankapprove:

Stara szkoła: rozpoznanie skalpelem.

Odpowiedz polub

Avatar of zoom
zoom

UFC
Welterweight

9,732 komentarzy 24,840 polubień

Widać poszedł na NFZ

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Swebs
Swebs

EFC Africa
Lightweight

2,827 komentarzy 3,148 polubień

Kolano lubi wracać , ta kontuzja będzie się za nim ciągła

Odpowiedz polub

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Middleweight

5,510 komentarzy 11,184 polubień