W „Szklanej szczęce” stwierdziłem, ze Tito w zasadzie zna się na rzeczy i dobrze komentuje techniczne aspekty walki ale ma problemy z wysławianiem się. Okazuje się, że zapomniałem dokładnie jak duże miał problemy z artykułowaniem swoich myśli. Na szczęście Cage Potato przeczesało fora intertnetowe i zamieściło trochę cytatów z Ortiza. Wszystkie cytaty należy traktować, jakby miały (sic) na końcu.

Sobral/Sokoudjou

„Jesteśmy tu z Seraldo Babalu, wykonałeś fantastyczną robotę, widziałeś dlaczego jesteś czarnym pasem bjj zbierając tam niesamowtite poddanie. Chcę żebyś powiedział mi co widzisz, pokażmy teraz walkę, co widziałeś w ringu.”

„Pokazałeś dominację wykonując obalenie i szukając duszenia z tamtej pozycji. Znamy twoje słabe punkty ale rzeczywiście pokazałeś serce i determinacje mistrza i tak twardego połciężkiego jakim jesteś, tutaj na gali Affliction. Co myślisz o przyszłości ciebie, ee, przyszłych przeciwnikach?”

„Tak i moje plecy będą zdrowe za jakieś trzy miesiące, więc wiem, że wszyscy fani chcieliby zobaczyć mnie i ciebie w walce. Wiesz co, jesteś niesamowitym fighterem, gratulacje dzisiaj. Wszyscy, oklaski dla Renato Babalu, jeden z najlepszych półciężkich tego wieczoru.”

Belfort/Lindland

„Matt prawo Lindlanda… „Prawo” Lindland”

„Więc, Belfort, widzieliśmy ciebie z niesamowitą lewą ręką, to lewa ręka, którą widziałem jak w kółko nokautowałej ludzi, przejdźmy dalej i pokażmy to. Przeprowadź mnie przez to, pokaż mi dokładnie co widziałeś przy tym.”

„Cóż, jak powiedziałem, pokazywałeś jakie masz szybkie ręce raz po raz Vitor. 185 funtów, pani i panowie, oklaski dla Vitora Belforta, niesamowitego 105-funtowca. Właśnie pokonałeś kolesia, który był numerem dwa na świecie, chłopie, jesteś na szczycie świata dzisiaj!”

„Wow! Tyle mam do powiedzenia. Vitor na 185 funtach. Nie wiem. Widzę go pokonującego, ee, kto to był.. Andersona Silvę. Widzę go punktującego go ponieważ ma się dwóch wielkich bokserów i, stary, to było niesamowite. To był stary Vitor Belfort, którego wszyscy chcieli zobaczyć. On, mający 131 lat. Wrócił po zemstę.”

Barnett/Yvel

„Więc, lecimy, my, lecimy, mamy Josha Barnetta z dominującym stylem. Chłopie, on powiedział, że chciał stać z tobą. Ty powiedziałeś, że chcesz stać z nim. Wsyzstkie strategie wyrzucono i pokazałeś dominującego ciężkiego, którym jesteś. On nie był w stanie uciec od ciebie. Przeprowadź mnie przez walkę.”

„OK, teraz pokażemy trochę, trochę akcji z okolic rundy tutaj. Chcę żebyś przeprowadził mnie i jak się czułeś kiedy to się działo?”

„Cóż, powinieneś trzymać głowę wysoko, wykonałeś fantastyczną robotę, zabawiłeś każdego z tych fanów. Wykonałeś świetną robotę, jestem z ciebie dumny chłopie. Tak trzymaj, zobaczymy dzisiejszego zwycięzce i jesteś następny w kolejce.”

„Cóż, pokazałeś jakim typem mistrza jesteś naprawdę. Wszyscy, oklaski dla Josha Barnetta, zabójcy o twarzy dziecka, kontynuującego swoją karierę wygranych. Dobra robota Josh! Wracamy do was, Sean.”

Fedor/Arlovski

„4 lipca nadszedł wcześniej”

„Będe miał tutaj swojego tłumacza dla Fedora Emelianenki. Wszyscy miali pytania na temat tego jakim jesteś ciężkim. Pokazałeś to raz na Timie Sylvii w 38 sekund. Zrobiłeś to znowu przeciw Andreiowi Arlovskiemu w 3 minuty i 34 sekundy. Pozwół, że powiem ci jak się teraz czujesz.”

„Cóż, zawsze były pytania z innych organizacji mówiące, że nie byłeś najlepszym ciężkim na świecie. Cóż, dziś wieczór, chłopie, odpowiedziałeś na te pytania. Pokonałeś dwóch byłych mistrzów wagi ciężkiej UFC i jesteś najlepszym ciężkim… w moich oczach i uważam, że w oczach tych ludzi na całym świecie… dzisiejszego wieczoru.”

„Więc zobaczyliśmy, właściwie, Josha Barnetta wygrywającego poprzednią walkę decyzją. Wygląda, że wy dwaj będziecie się mierzyć i kolejna szansa dla ciebie do obrony tytułu mistrza. Co myślisz o Joshu jako przeciwniku?”

„Cóż, te miliony, które oglądają w domu i piętnaście tysięcy i więcej na widowni. Panie i panowie, bez podziału na wagi najlepszy ciężki dziś na świecie, Fedor Emelianenko, ostatni car. Gratulacje, chłopie.”

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

15 KOMENTARZE

  1. troszkę inaczej brzmią słowa mówione a inaczej jak są napisane – Tito popełnił parę błędów, ale musimy go zrozumieć – inaczej coś się mówi jak ma się to rozpisane na kartce a inaczej jak trzeba wszystko wymyślać na poczekaniu, do tego dochodzi stres i wielkie emocje.

  2. w ogole tlumaczenie calych kawalkow tekstow to bzdura.
    Bledy typu 131 lat czy najlepszy ciezki bez podzialu na wagi to akurat trafne bledy i do tego super smieszne.
    ale… tlumaczenie wyraz po wyrazie takich kawalkow tekstow to jest nieporozumienie.

  3. Choc to niby zabawne,to chyba wysmiewanie czichs ułomnosci jest troche nie na miejscu>Poza tym podejrzewam ze wieeeelu by wypadlo jeszcze gorzej .

  4. moze powinnismy zrobic ankiete. „4 lipca nadszedl wczesniej” czy „miesiac przed grudniem”?

  5. Raczej KOSTYRĄ mma. Gdyby Ci dwaj się dobrali i komentowali walki to byłby dopiero mrożący krew w żyłach spektakl. 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.