Tito w programie radiowym Mauro Renallo na TFN :

„Myślę że po prostu po tej walce (z Machidą) usiądę i poczekam. Wiesz pierwszy raz w mojej karierze będę wolnym agentem i teraz jest wiele innych dużych firm na rynku, chce być u kogoś kto będzie mnie pchał na pierwszą stronę, wiesz że w początkach UFC to ja niosłem jej sztandar.

To ja udzielałem wywiadów i pokazywałem jak dobry jest ten sport. Teraz nagle już tego nie robię. Oglądałem parę ostatnich UFC i nie było mnie na żadnym ujęciu, nic kompletnie. Mówili o wielu zawodnikach mogących walczyć o pas mistrza Light Heavyweight i nie powiedzieli ani słowa o mnie. W ten sposób pokazali mi że chcą się mnie pozbyć”

Wg. raportu Dave Meltzera z Wrestling Observera Tito za walkę z Rashadem na UFC 78 zarobił milion dolarów. Nic dziwnego że przy jego obecnych wynikach sportowych UFC nie chce się zgodzić na jego bardzo wysokie zarobki.

Problemem może być tylko to że jeśli Tito wygra z Lyoto Machidą jego akcje mocno wzrosną i być może UFC będzie musiało mu zapłacić jeszcze więcej $$$ jeśli będzie chciało go zatrzymać.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.