Rear Naked Radio poinformowało że krótko przed galą UFC 84 będący w konflikcie z Daną White Tito Ortiz otrzymał ofertę nowego kontraktu od UFC. Czy był to zabieg Dany White który miał na celu zdekoncentrowanie Tito czy raczej szczera chęć dogadania się ? Tego nie wiemy ale Ortiz podczas audycji w tej samej stacji skomentował to tak :

„Pójdę do Affliction albo zrobię coś razem z De La Hoya. Może coś na swój rachunek a może z HDNet. Po prostu mam teraz tyle możliwości. Lorenzo Ferttita przyszedł do mnie dzień przed oficjalnym ważeniem i powiedział że UFC to jest miejsce w którym powinienem zostać. Powiedział musisz być tutaj. Potrzebujemy cię. I zaoferował mi starą oszukańczą umowę….”

W pewnym momencie Yoko Ono na jakie zasługuje nasze mma czyli Jenna Jameson wtrąciła się do rozmowy i powiedziała że Ortiz otrzymał nawet gotowy do podpisania kontrakt. Rear Naked Radio poprosiło Tito o potwierdzenie tych rewelacji na co Ortiz powiedział :

„Tak próbowali tego. Oni po prostu próbowali , nie chce powiedzieć żeby chcieli mnie zastraszyć ale starali się abym miał głowę zajęta innymi rzeczami. Nie zaprosili mnie na konferencję prasową przez co zdałem sobie sprawę że w ogóle nie obchodzę tych gości. Dana tylko siedzi i mówi że te nowe firmy wycofają się szybko, że zapłacą fighterom i będą skończeni, zobaczymy czy tak się stanie. Zobaczymy za rok jak to będzie wyglądać

Source : FiveOuncesOfPain.com

5 KOMENTARZE

  1. dalej lubie tito , nie musial gonic lyoto po calym ringu to nie on wychodzil na idiote, jak niedawno jakis gosc unikal walki to go od razu wywalili z ufc lyoto w takim razie tez powinni, gdy tito sie zmeczyl w koncu michida zaatakowal, dobry z niego karateka itd ale chuck by go w sekunde rozpracowal, powiedzcie jesli wiecie co tito kombinuje z de la hoyą?

  2. Zenon – może już niedługo dowiemy się czy Chuck będzie taki dobry w walce z Machidą… póki co nie bądź tego taki pewien.

  3. Poza tym jeżeli nie widziałeś tamtej walki o której piszesz to się nie wypowiadaj na ten temat, ludzie zawsze lubią dużo mówić o tym czego nie doświadczyli … A jeżeli widziałeś tamtą walkę i wydają Ci się podobne to też się nie odzywasz bo nie masz zielonego pojęcia o sportach walki …

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.