(Niewolnik 21 wieku w garniaku od Armaniego za 2 000 $ )

Odnoszę wrażenie że Tito ostatnio nic nie robi tylko narzeka, narzeka i narzeka. Mam przez to wątpliwości czy tak łatwo znajdzie nowe miejsce do kontynuowania kariery. Z jednej strony po opuszczeniu UFC powinien być łakomym kąskiem dla innych dopiero startujących firm ale z drugiej … kto by chciał zatrudnić pracownika który spędza cały rok na robieniu koło dupy swojemu szefowi ??? Anyway oto kolejny atak Tito na prezesa UFC:

Tito Ortiz :

„Kiedyś Dana walczył o rzeczy w które ja wierzyłem. Walczył dla mnie abym zarobił więcej pieniędzy…To on walczył o mnie. Teraz ja walczę przeciwko niemu. Nie proszę fanów o więcej kasy. Nie proszę was o więcej pieniędzy. Proszę firmę której wy płacicie aby dała mi więcej kasy. Jesteśmy współczesnymi gladiatorami, i jesteśmy traktowani jak gladiatorzy…oni byli niewolnikami. Ja czuje się jak niewolnik. Taak, płacą mi małe pieniądze, ale ci goście trzymają wielkie dochody dla siebie”

Droga wolna Tito, nie podoba się w UFC to szukaj szczęścia gdzie indziej…może ktoś ci zapłaci więcej. Btw Tito w tym samym wywiadzie powiedział że przez 11 lat zarobił 8 mln dolarów. Mało czy dużo jak na niewolnika ?

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.