Przy okazji gali Bellator 162: Shlemenko vs. Grove, federacja zorganizowała wywiad, w którym po raz pierwszy doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Tito Ortizem a Chaelem Sonnenem. Zobaczcie co do powiedzenia mieli sobie weterani MMA w wywiadzie z Jimmym Smithem.

8 KOMENTARZE

 1. Soczek… :mamed:

  Nie mogę słuchać/oglądać takich rzeczy, jakieś dziwne zażenowanie mnie łapie, ale to pewnie tylko ja.

 2. Soczek… :mamed:

  Nie mogę słuchać/oglądać takich rzeczy, jakieś dziwne zażenowanie mnie łapie, ale to pewnie tylko ja.

  Nie jestes sam.

 3. Wolę już teraz trash-talk Conora, Diazów, czy nawet Majkiego (kontrowersyjnie, heh) od Sonnena z jednego, prostego względu – Cheal przez te kilka lat absencji od sportu pokazał swoją prawdziwą, normalną twarz. U Rogana nawet tłumaczył "kreację" swojej postaci jako tego złego kolesia, który miażdży przeciwników poematami i skrupulatnie obmyślonymi wiązankami, pokazując przy tym jednocześnie, że tak naprawdę cały ten jego trash-talk to taki trochę fejk. Ten wywiad jest z kolei parodią sam w sobie. Szkoda. Tak czy siak Czejl dożywotni props, po prostu już nie robi takiego wrażenia jak kiedyś.

 4. Wolę już teraz trash-talk Conora, Diazów, czy nawet Majkiego (kontrowersyjnie, heh) od Sonnena z jednego, prostego względu – Cheal przez te kilka lat absencji od sportu pokazał swoją prawdziwą, normalną twarz. U Rogana nawet tłumaczył "kreację" swojej postaci jako tego złego kolesia, który miażdży przeciwników poematami i skrupulatnie obmyślonymi wiązankami, pokazując przy tym jednocześnie, że tak naprawdę cały ten jego trash-talk to taki trochę fejk. Ten wywiad jest z kolei parodią sam w sobie. Szkoda. Tak czy siak Czejl dożywotni props, po prostu już nie robi takiego wrażenia jak kiedyś.

  Najśmieszniejszy był moment jak tłumaczył Roganowi, że Wand nie mógł pojąć tego, że Sonnen to wszystko zmyśla na potrzeby promocji. Kompletnie to do niego nie docierało i traktował to jako obelgi. 😆

  Ogólnie to był jeden z najlepszych podcastów zwiazanych z mma jaki słyszałem 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.