Tito Ortiz w bezpardonowy sposób i z sobie właściwym wdziękiem zaatakował Dane White,a prezydenta UFC nie przebierając w słowach i porównaniach :

Do zdarzenia doszło w porannym programie radiowym Howarda Sterna, którego słucha cała Ameryka o nazwie „The Howard Stern Show”. Jest to program w którym wszelkiego rodzaju desperaci, artyści politycy czy biznesmeni próbują zabłysnąć i sprzedać się szerokiej publiczności w USA. Z reguły z mizernym skutkiem, bo Howard Stern (o którym powstał kiedyś film) to facet z jajami i wyjątkowo ciętym językiem. Nasz Kuba Wojewódzki to naprawdę niewinny dzieciak przy tym co potrafi Stern a występ u niego to prawdziwa nobilitacja. Tam nie trafia byle kto.

Tito Ortiz wystąpił ze swoją przyjaciółką Jenną Jameson byłą supergwiazdą porno i modelką, która omawiała swoją najnowszą książkę i opowiadanie o tym zajęło większą część programu.
Potem padło pytanie do Tito Ortiza jak widzi swoją przyszłość oraz jak ocenia współpracę z Whitem?

Tito wypalił od razu z grubej rury:
„On (Dana White) jest egoistycznym ego maniakiem i chce być i fighterem i supergwiazdą”

Dalej poszło już gładko:
„Harowałem ciężko jak osioł dla UFC kładąc wszystko na szali. Walczyłem dla nich będąc kontuzjowany a oni mnie nie szanowali. Dana White lubi i chce być jak Don King. Jedyne co ich różni to kolor skóry”.

Potem coś co zelektryzowało wszystkich:
„Oni zarabiają 43 miliony na pay-per-viev, o których nawet nie wspominają ale jest jeszcze 5 mln $ których nie ujmują nigdzie w rozliczeniach”

Na koniec wspomniał, iż w czerwcu ukaże się jego nowa autobiografia „It’s Going to Hurt”.

źródło: ForumRing.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.