titochael

Dwie legendy MMA zawalczą w 21 stycznia na gali Bellator 170. Jak ogłosił prezydent organizacji, Chael Sonnen w swoim debiucie dla federacji zmierzy się z Tito Ortizem.

Sonnen (29-14-1 MMA) zszokował świat MMA podpisując kontrakt z Bellatorem około miesiąc temu. Amerykanin myślał o powrocie do sportu, jednakże większość osób spodziewała się kolejnej walki w UFC, po tym jak Chael zaczął być testowany przez USADA. „Amerykański Gangster” jest trzykrotnym pretendentem do tytułu mistrzowskiego UFC, jednakże nigdy nie zdołał on zdobyć upragnionego pasa. Sonnen to jedna z większych gwiazd MMA w historii tego sportu. W ostatniej walce Amerykanin przegrał z Rashadem Evansem przez TKO w 2013 roku.

Ortiz (18-12-1 MMA) to członek UFC Hall of Fame oraz były mistrz kategorii półciężkiej. „The Huntington Beach Bad Boy” podpisał kontrakt z Bellator MMA w 2013 roku. Jego bilans w organizacji wynosi 2-1. W ostatniej walce przegrał z Liamem McGearym we wrześniu 2015 roku. 41-letni Tito ma na koncie wygrane z takimi zawodnikami jak Wanderlei Silva, Vitor Belfort czy Forrest Griffin.

20 KOMENTARZE

  1. z chęcią obejrzę powrót Sonnena 🙂

    80 lat razem – obejrzę. 😎

    uczestniczy ostatniej mistrzowskiej walki w UFC mieli łącznie 83 lata 😉

  2. Mają wiele współnego. Ortiz to jeden z pierwszych słynnych bad boyów thrash talku, tworzyl jego podwaliny, Sonnen to ktoś kto zrobił z tego sztukę.

  3. No nieźle, oby dodali coś jeszcze sensownego do tej gali. Powrót Gangstera muszę koniecznie zobaczyć i usłyszeć:)

  4. Ja na bank będę oglądał na żywo, na Chaela zawsze warto nockę zarwać. I w sumie całkiem fajne zestawienie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.