Akop Szostak

Jak udało nam się dowiedzieć, walka Akopa Szostaka i Kamila Bazelaka, do której miało dojść na zbliżającej się gali Time of Masters: Pierwsza Krew, 17 stycznia, stoi pod znakiem zapytania. Nie jest jednak całkowicie przesądzone, że do niej nie dojdzie.

Jakiś czas temu na stronie internetowej organizatora pojawiła się informacja, iż dla Akopa Szostaka szukany jest nowy rywal. Powodem zaistniałej sytuacji były kwestie kontraktowe. Kamil Bazelak nie dopełnił formalności przed walką, w związku z czym organizator, chcąc być uczciwym wobec fanów, postanowił zdjąć pojedynek z karty walk. Nie jest jednak wykluczone, że niezbędne formalności zostaną przez Kamila dopełnione – i do walki jeszcze dojdzie. Równocześnie cały czas trwają poszukiwania rywala zastępczego – co jest oczywiście trudne ze względu na bliski termin gali. Jak powiedział nam organizator, Bartosz Chyrek, jeśli do walki Szostaka dojdzie, będzie to swoistym bonusem dla osób, które wykupią bilet po tym, jak informacja o braku walki Szostak-Bazelak wyciekła do sieci.

Wśród kandydatów zastępczych pojawia się kilka nazwisk, m.in. Andrzej Kulik. Gala odbędzie się w sopockiej hali 100-lecia, bilety można nabyć poprzez stronę internetową.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

21 KOMENTARZE

 1. Wchodzę na Forum o MMA a tam 3 tematy jeden pod drugim: Mc Greggor vs Siver, Benson vs Cerrone, Bazelak vs Szostak. :p

 2. Z pewnego zrodla wiem,ze Vanderlei ma w tym czasie kolende i walki napewno nie bedzie,nie myslcie sobie,ze obsral zbroje,czy tam cos.Po prostu sila wyzsza.

 3. Wśród kandydatów zastępczych pojawia się kilka nazwisk, m.in. Andrzej Kulik. Wśród kandydatów zastępczych pojawia się kilka nazwisk, m.in. Andrzej Kulik.

  @Jakub Bijan

  Powtórzenie. Powtórzenie.

 4. Scurvol

  Z pewnego zrodla wiem,ze Vanderlei ma w tym czasie kolende i walki napewno nie bedzie,nie myslcie sobie,ze obsral zbroje,czy tam cos.Po prostu sila wyzsza.

  Ja z kolei słyszałem, że w terminie ma wizytację na zamku w Krasiczynie. To nie to, że Kamil się boi, tylko każdy ma swoje priorytety. #bazelakizamki

 5. Ta walka jak widze powoli staje sie drugim, najbardziej pozadanym starciem w polskim MMA. Jakiez emocje, moze jednak uda sie to zestawic 😀

 6. Bazelak na swojej stronie

  Chciałbym oficjalnie poinformować, iż nie walczę z Akopem Szostakiem. Podkreślam, że to nie moja decyzja, lecz organizatorów gali. Poinformowano mnie o tym 21 grudnia. Wielka szkoda, bo obydwaj chcieliśmy takiego pojedynku. Szanuję jednak decyzję organizatorów gali. To ich impreza i ich pieniądze. Mieli do tego prawo.
  Jestem z Akopem, jak i z jego trenerem Antkiem Chmielewskim w stałym kontakcie i będziemy się starali zaaranżować tą walkę na innej gali MMA. Dzisiaj pozostaje mi tylko życzyć Akopowi powodzenia i wygranej w swojej pierwszej walce. Będę trzymał za niego kciuki. Liczę też na to, że w niedalekiej przyszłości skrzyżujemy rękawice razem.

  Pozdrawiam serdecznie wszystkich chrześcijan i patriotów
  Kamil Bazelak

 7. Pozdrawiam serdecznie wszystkich chrześcijan i patriotów
  Kamil Bazelak

  [​IMG]

 8. Może Najman by się zgodził,jest jeszcze w gazie po ostatniej walce.Takie zastępstwo w stylu Cerrone by było:cool:
  A z tymi biletami to taka zagrywka heh…przecież organizatorzy na pewno już wiedzą,że walki nie będzie,ale na wszelki wypadek się asekurują,bo może jeszcze pare osób kupi bilety

 9. Może na zastępstwo poszedł by nasz Polski Overeem też Kamil tylko nazwisko by się zmieniło. Tylko on by tego koksika za szybko i za brutalnie ubił…

 10. Ja słyszałem że Bazylei ma w tym czasie pogawędkę w szkole razem z kolegami z policji.

 11. Zawsze stawiałem Bebzolaka w jednym szeregu z Marcinem (tym nie do zdarcia), jeśli chodzi o rozdźwięk między słowami a czynami, oraz fantazję w kreowaniu wymówek. No i proszę- nawet rekord identyczny! "Głęboko wierzę ", że to nie pśpadek.

 12. Jest wtorek. 06.01.2015 godzina 18:16. Pytam bo nie zasnę. Czy Walka Szostak-Bazelak ciągle możliwa?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.