Time of Masters

Organizatorzy Gali Time of Masters złapali oddech i już za miesiąc zapraszają wszystkich do Gdyni tym razem na zawody Amatorskie, gdzie przez dwa dni zawodnicy stoczą około 500 pojedynków.

Organizatorzy Gali Time of Masters złapali oddech i już za miesiąc zapraszają wszystkich do Gdyni tym razem na zawody Amatorskie, gdzie przez dwa dni zawodnicy stoczą około 500 pojedynków. Finaliści walk full Contact MMA zawalczą o nagrody finansowe na wieczornej amatorskiej Gali.

 Nad prawidłowością przebiegu zawodów będą czuwali Michał Wlazło i Oskar Piechota. Emocjonujące widowisko sportowe z udziałem najlepszych zawodników amatorskiego MMA/K1/ADCC, występy artystyczne i pokazy sportowe, a wstęp za FREE, za darmo, bez biletów;)

Międzynarodowe  Amatorskie Mistrzostwa Polski MMA/K1/ADCC 21-22 marca 2015 start godz. 10.00. GALA TIME OF MASTERS 21 marca 2015 o godz. 19.00

 PONIZEJ INFO DLA ZAWODNIKÓW

 Cenne nagrody rzeczowe oraz finansowe dla finalistów walk Full Contatc MMA nagrody finansowe.

Zgłoszenia na panelu zgłoszeniowym na stronie,  www.timeofmasters.pl w zakładce zgłoszenia – panel czynny od 1 marca 2015. Więcej info  na www.timeofmasters.pl  lub www.facebook/timeofmasters
Kontakt: [email protected], lub tel. 606 129 179

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.