Thiago Silva

Jak poinformowali przed momentem rosyjscy promotorzy z Absolute Championship Berkut, ich kategorię półciężką zasili weteran UFC i były zawodnik WSOF, Brazylijczyk Thiago Silva (MMA 18-5). Póki co nie są znane szczegóły tego kontraktu, ale z pewnością jest to głęboki ukłon w stronę planowanej na styczeń 2017 roku galę w Stanach Zjednoczonych.

W tym roku brazylijski striker wchodził do klatki zaledwie dwa razy. Obie walki wygrał. W kwietniu wypunktował Cypryjczyka Stava Economou (MMA 17-5-1), a w listopadzie rozbił również doskonale znanego polskiej publiczności Rameau Thierry Sokoudjou (MMA 17-16). Należący niegdyś do ścisłej czołówki kategorii półciężkiej na świecie Thiago Silva został dwa lata temu definitywnie zwolniony z UFC, po tym jak został oskarżony o stosowanie przemocy w rodzinie. To nie pierwszy wybryk pogromcy naszego Tomasza Drwala. Rozrywkowy Brazylijczyk ma na koncie groźby z bronią w ręku, zażywanie narkotyków oraz oblane badania antydopingowe.

Warto dodać, że ACB tym transferem pogrzebało lub odwlekło w czasie nadzieje mistrza KSW w kategorii półciężkiej – Tomasza Narkuna (MMA 13-2) na zakontraktowanie Brazylijczyka przez najlepszą organizację MMA nad Wisłą. „Żyrafa” na początku listopada apelował za pośrednictwem mediów społecznościowych do duetu Kawulski & Lewandowski o kolejną walkę, wskazując właśnie na Thiago Silvę.

32 KOMENTARZE

 1. Spokojnie, Narkun dostanie lepszego Brazola, prawdziwego króla cepeliady Juana Carlito de Paralitesa "Kurwinho" czy kogoś równie wyjebanego w kosmos.

 2. Tak, Marcina Wójcika 🙂 Większe wyzwanie niż Silva.

  Jeśli liczba followersów się będzie zgadzać :v

 3. Silva po tych kłopotach z ostatnich lat nie znaczy za wiele, jedynie nazwisko rozpoznawalne, jak juz ktos napisał, mieso armatnie dla dagestańskich prosiaczków

 4. Lubię tego świrusa. 😉

  A Narkun ma przejebane, Wójcik go zabije.

  Także czekam na oklep Narkuna z rąk Wójcika 😉

 5. KSW jak zwykle z ręką w nocniku…nihil novi.

  Ten na dole to Thiago ? 😮 o::o o::o o:

  Podobny do mojego nauczyciela muzyki z podstawówki

  Jak uśmiecha się normalnie a nie jak psychol i do tego ma włosy, to zupełnie inny człowiek 😀

 6. Kompletnie nie rozumiem tych złośliwości pod adresem Narkuna i KSW. Borys apelowal o GSP a byl Maguire, wiec Marcin zamiast Thiago to i tak o niebo lepiej. Co do działań ACB to tylko psuja rynek i są 100 lat za murzynami. Przeciez hasła w stylu mniej show, więcej sportu to anachronizm.

 7. Nie będę płakał z powodu tego, ze KSW nie zaangażowało Silvy. Nie można cały czas sprowadzać zawodników, którzy są bliżsi emerytury, chodzi mi o zagranicznych (nie licząc Fernando Jr):)

 8. dostanie lepszego Brazola

  No już Bedorf też miał ogarnąć Brazola a gówno pokazał i przegrał w kompromitującym stylu. Narkun może skończyć tak samo, jak Wojek ogarnie mu jakiegoś kolejnego Brazola z faveli.

 9. Ten na dole to Thiago ? 😮 o::o o::o o:

  Podobny do mojego nauczyciela muzyki z podstawówki

  Raczej z poprawczaka.

 10. Narkun może skończyć tak samo, jak Wojek ogarnie mu jakiegoś kolejnego Brazola z faveli.

  Gdy Wójcik zawiedzie (w co osobiście wątpię), wtedy dopiero można myśleć o jakimś Brazolu 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.