Thiago dla TATAME:

Moja kategoria wagowa jest ciężka, są tu tylko dobrzy fighterzy, czołowi sportowcy i jest ciężko. Nasz cel jest coraz bliżej ale tylko jeden z nas przejdzie dalej, jesteśmy na kursie kolizyjnym. Każdy z nas ma swój cel i nie jest on łatwy.

O walce Forrest Griffin vs. Rashad Evans :

Rashad Evans jest teraz w świetnym momencie swojej kariery, stawiam więc na niego.

O walce Wanderlei Silva vs. Quinton “Rampage” Jackson :

Oczywiście będę kibicować Wanderlei`owi, zawsze stawiam na Brazylijczyków. Mimo że to już moja druga walka przeciwko rodakowi to muszę wspierać swoich ludzi…Wanderlei ma świetne warunki aby zwyciężyć w tej walce

O walce Maurício “Shogun” Rua vs. Mark Coleman

Miałem kiedyś okazję trenować z Shogunem, jest bardzo utalentowanym zawodnikiem. Wraca teraz po porażce, miał bardzo dobry trening i wszystko jest tak jak powinno być. Wierzę w niego, wiem że wygra ten rewanż.

O swojej walce z Machidą:

Stawiam na mnie (śmiech). Jestem dobrze przygotowany i gotowy do walki. Gdyby do tej walki miało dojść w tym tygodniu to byłbym do niej gotowy. Jest ona bardzo ważna dla mnie, przesuwam się po drabinie wzwyż i jadę tam żeby zabić lub zginąć

10 KOMENTARZE

  1. Stawiając pieniądze stawiam na Machide ale chciałbym żeby wygrał Thiago.

  2. podczas walk machidy treba uważać aby nie zasnąć,szczególnie jak się je na żywo ogląda w nocy…

  3. a ja nie nawidze machiy… unika walki nie podoba mi sie taki styl z forrestem by nie mial szans bo forrest to mistrz traktyki.

  4. MAchida ma taki styl walki a jak sie komus nie podoba to nie patrzcie jak walczy 🙂 bo czasami trzeba pomyslec a nie isc w wymiane ciosow na partyzanta( Wanderlej)

  5. mi podoba się to co mówi Thiago – wygląda na to że to łebski facet!
    Lubię tych dwóch zawodników ale bardziej stawiam na Silvę 🙂
    No zobaczymy

  6. Czyzby Machida osmieszyl kolejnego przeciwnika? Bede trzymal za niego kciuki! Glowa, glowa i jeszcze raz glowa + gameplan + technika to jest to!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.