(fot. John Evans / Sherdog.com)

Choć UFC nadal ociąga się z oficjalnym zapowiadaniem walk na galę UFC on Fuel 10 listopada w Makau to do mediów zaczyna przeciekać coraz więcej zestawionych pojedynków.

Brazylijski portal Tatame informuje o pojedynku Dong Hyun Kima (MMA 15-2-1, 1 NC, UFC 6-2, 1 NC) z Paulo Thiago (MMA 14-4, UFC 4-4) w wadze półśredniej. 30-letni Koreańczyk, który zaczął karierę w UFC od 6 walk bez porażki nie potrafił poradzić sobie z silniejszymi rywalami ostatnio przegrywając z Carlosem Conditem i Demianem Maią w pierwszej rundzie. Thiago, również po udanym początku kariery w organizacjim obniżył ostatnio loty i wygrał tylko jedną z ostatnich czterech walk.

Sherdog donosi o zestawieniu w wadze półciężkiej między Thiago Silvą (MMA 14-3, 1 NC, UFC 5-3, 1 NC) a Stanislavem Nedkovem (MMA 12-0, UFC 1-0). Trenujący w Blackzillians Silva jest kolejnym zawodnikiem, który nie ma ostatnio najlepszej passy. 29-latek wygrał tylko raz w ostatnich pięciu występach i dodatkowo musiał odsiedzieć zawieszenie za stosowanie dopingu po walce z Brandonem Verą w styczniu 2011. Do oktagonu Silva powrócił w kwietniu tego roku przegrywając z Alexandrem Gustafssonem w Szwecji. Jego rywal pomimo bycia zakontraktowanym w UFC już ponad dwa lata z powodu licznych kontuzji walczył tylko raz. 30-letni Bułgar w sierpniu ubiegłego roku znokautował Luiza Cane na gali UFC 134 w Brazylii.

Kanadyjskie źródło, portal The Score, informuje o walce Rikiego Fukudy (MMA 18-6, UFC 1-2) z Tomem DeBlassem (MMA 7-1, UFC 0-1) w wadze średniej. Japoński zapaśnik będzie chciał się odbudować po wyraźnej porażce z Constantinosem Philippou w lipcu z kolei Tom DeBlass, który przegrał w swoim debiucie z Cyrillem Diabate w kwietniu, zadebiutuje w wadze średniej.

Sportv z Brazylii dowiedziało się o starciu Marcelo Guimaraesa (MMA 8-0-1, UFC 1-0) z debitującym Hyun Gyu Limem (MMA 10-3-1, UFC 0-0). Brazylijczyk nie bez problemów odniósł zwycięstwo w pierwszej walce w UFC pokonując niejednogłośnie Dana Stittgena na UFC on Fuel w lipcu. Mierzący 187 cm półśredni z Korean Top Team ma za dobą występy w M-1 i, ostatnio, w ogranizacji z Guamu – Pacific Xtreme Combat. Lim wygrał pięć swoich ostatnich walk, wszystkie przed czasem.

Wreszcie MMA-in-Asia.com podaje, że inny koreański debiutant, koguci Kyung Ho Kang (MMA 11-6, UFC 0-0) zmierzy się z Alexem Caceresem (MMA 7-5, UFC 2-3). Znany z TUFa, wygadany „Bruce Leeroy” po dwóch porażkach na początku drogi w UFC ostatnio walczy lepiej wygrywając dwie z ostatnich trzech walk. Kang, 24-letni mistrz Road FC z Busanu, stoczył już 4 walki w tym roku. Po porażce z Andrew Leone w lutym wygrał trzy kolejne w tym rewanż z Amerykaninem.

Rozpiska UFC on Fuel.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.