https://www.youtube.com/watch?v=bRaKF47biZc

Thiago Silva kolejny raz przegrywa przez nokaut.

Gwałtowny upadek Brazylijczyka trwa. Do niedawna czołowy zawodnik kategorii półciężkiej UFC, w ostatnim czasie prezentuje się coraz gorzej. W 2014 roku został wyrzucony z największej organizacji MMA świata po tym jak aresztowano go za napaść z bronią w ręku. Gdy Thiago oczyszczono z zarzutów, UFC postanowiło przywrócić go do swoich szeregów. Jednak nie potrwało to długo. Silva został kolejny raz zwolniony z Ultimate Fighting Championship po tym jego żona ujawniła, że dopuszczał się przemocy domowej.

Silva (MMA 16-5) został później zatrudniony przez WSOF, gdzie wziął udział w turnieju wagi półciężkiej. Tam niespodziewanie przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z mało znanym Teddym Holderem. W sobotę Thiago zawalczył na regionalnej amerykańskiej gali Gladiator MMA w Missouri z Marcusem Sursą (MMA 16-9) – weteranem Shark Figts, Bellatora i Shamrock FC.

Również i w tej walce Silva przegrał przez brutalny nokaut. Na poczaku drugiej rundy został trafiony mocnym łokciem w stójce i dobity ciosami na ziemi. Końcówkę walki można obejrzeć na załączonym filmie od 2:00 minuty.

2 KOMENTARZE

  1. i dobrze mu tak też mi wojownik bić słabszych od siebie na dodatek kobietę nie ma co tchórz i tyle

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.