thales-leites
(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Jak poinformował przed chwilą brazylijski portal Combate.com, Thales Leites zmierzy się z Chrisem Camozzim na UFC Fight Night 92.

Leites jest obecnie w dość nieciekawej sytuacji. W ostatnich walkach doznał dwóch porażek z rzędu, które przekreśliły mu bardzo ładny bilans ośmiu zwycięstw jakie zaliczył między 2010 a 2015 rokiem. Zupełnie inaczej jest u Camozziego. Dla Amerykanina to już trzecia przygoda z UFC. Dwukrotnie był już zwalniany i zawsze po kilku zwycięstwach w mniejszych organizacjach, powracał do UFC. Choć w trzecim powrocie na „dzień dobry” dostał czołowego „Jacare” Souzę (z którym szybko przegrał), to obecnie ma już trzy zwycięstwa z rzędu i świetnie mu idzie z rywalami ze środka tabeli.

UFC Fight Night 92 odbędzie się 6 sierpnia w Salt Lake City.

15 KOMENTARZE

  1. Camozzi wygra. Gość był lujem, ale się ogarnął. Zmierza do walki o pas i ostatecznej trylogii.

    I jeszcze jakby wygrał. Nie wiem czy istnieje bardziej odjechany scenariusz. 😆

    WAR CHRIS!

  2. Mi się podobała jego ostatnia walka z Mirandą. Przeniósł walkę do parteru, tam gdzie czuł się najlepiej, a w trzeciej  rundzie pokazał dobrą defensywę w stójce.

  3. Panowie, przecież i tak jak Camozzi nie przyjdzie do Aligatora, to Aligator przyjdzie po niego, życia nie oszuka, jest karmą dla krokodyla, to wysoko postawiona poprzeczka

  4. Fajnie, że ogłosili kolejny pojedynek Camozziego! Uwielbiam jego styl i walki, to jest ten moment w czasie gali gdzie można się zdrzemnąć

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.