Informacja prasowa: 

Marcin Skrzek podczas gali TFL 15: Noxy Night rozpocznie zawodową karierę w MMA. Młody i utalentowany prospekt kat. do 77 kg.  – jak zapewnia Jacek Sarna, pochodzący z Radomia po raz kolejny stoczy walkę podczas TFL w Lublinie. Warto wspomnieć że jest to zawodnik który na swoim koncie ma 4 walki w formule semi pro stoczone właśnie dla Thunderstrike Fight League, wszystkie te pojedynki zakończyły się jego zwycięstwem.

„Jak widać federacja TFL stawia na młodych, utalentowanych zawodników którzy mogą rozpocząć swoją karierę pojedynkami amatorskimi podczas gal TFL by następnie przejść z bagażem doświadczeń na zawodową ścieżkę. Marcin to przykład mądrze prowadzonego zawodnika pod okiem trenera Leszka Kulika jak i nszym jeżeli chodzi o jego karierę. Taka współpraca gwarantuje rozwój młodych zawodników którzy chcą wiązać przyszłość z MMA. TFL daje im taką możliwość.” – wypowiada się organizator Jacek Sarna.

Oficjalna zapowiedź walki Marcina Skrzeka na TFL 15 "NOXY NIGHT" w Lublinie!

Pierwszy zawodowy pojedynek Marcin Skrzek i odrazu wielka deklaracja. Chęć walki o pas!! 20 października Lublin TFL 15!! Nie może Was zabraknąć!!

Publiée par TFL – Thunderstrike Fight League sur Dimanche 7 octobre 2018