Jedenasta gala TFL w Kraśniku, to nie jedyne wydarzenie, na które mogą liczyć fani MMA na Lubelszczyźnie w ten weekend. Wydarzenia związane z galą rozpoczynają się tam już dziś.

Wieczorem w klubie Dragon w Lublinie odbędzie się seminarium z  z Thiago Karinhą i Guilherme Cadeną Martinsem. Tego drugiego zobaczymy w sobotnim pojedynku z Sebastianem Kotwicą. Podczas seminarium odbędą się dwa treningi BJJ NO GI o godz. 18:00 i MMA o godz. 20:00.

W piątek o godz. 12:00 w hali przy ZS nr 3 przy ul. Juliusza Słowackiego 7 w Kraśniku, podczas obchodów dnia patrona tej szkoły odbędzie się ceremonia ważenia zawodników oraz spotkanie z zawodnikami.

Sobota, to już główne wydarzenie tego weekendu czyli gala TFL 11: Slava Republic, w hali im. A. Gołasia, przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 1, start gali godz. 20:00, otwarcie bram o godz. 19:00.

Pełna rozpiska sobotniej gali wygląda tak:
Walka o pas mistrzowski TFL:
93 kg: Michał Oleksiejczuk (10-2) vs. Charles Andrade (30-31-1)
Walka o pas mistrzowski TFL:
84 kg: Cezary Kęsik (5-0) vs. Mateusz Ostrowski (7-5-1)
Extrafight:
68 kg: Sebastian Kotwica (8-2) vs. Martins Guilherme (6-6)

Pozostałe:
70 kg: Mariusz Skwarek (1-0) vs. Krystian Blezień (1-0)
70 kg: Marek Wrzaszcz (1-0) vs. Artur Pawlik (0-0)

SEMI-PRO:
77 kg: Mariusz Skrzek vs. Paweł Lisiewski
77 kg: Marian Strus vs. Vitaly Dżus
57 kg: Adrianna Stańkowski vs. Natalia Matląg

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.