tfl 7

Organizacja Thunderstrike Fight League podała własnie termin kolejnej gali. „Siódemka” odbędzie się drugiego maja w Kraśniku. Tym samym gala wraca do hali im. Arkadiusza Gołasia, w której gościła już rok temu podczas trzeciej odsłony wydarzenia.

Jak na razie nie ma podanych żadnych zestawień zawodniczych, ale organizatorzy zapowiadają starty między innymi Sebastiana Kotwicy, Tomasz Janiszewskiego, Roksany Prucnal, Michała Oleksiejczuka i Konrada Płazy.

Kolejne nazwiska i więcej informacji ma się pojawić już niebawem.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

9 KOMENTARZE

 1. Kraśnik i gala bez Maciejewskiego? Mam nadzieję, że zaraz go ogłoszą!

 2. Spokojnie… to dopiero pierwsza grafika. Z resztą – byłem na wszystkich TFLach – uwierz mi, że po wyczytaniu nazwiska Sebastiana Kotwicy hałas na hali robi się równie duży.

 3. mewson

  Przeczytałem, że TUF'a w Kraśniku robią… :confused:

  Ja też, za długa przerwa była, ale już niedługo 2 ruszają 😆

 4. (…) młody i perspektywiczny Sebastian Kotwica (2-1). Wychowanek SUPLES KRAŚNIK, obecnie zawodnik krakowskiej Szkoły Walki Drwala, to duma Kraśnika i niewątpliwie największa lokalna gwiazda podczas TFL 7

  @Nilg, powyższy cytat chyba nie pozostawia wątpliwości, iż nie powinniśmy się spodziewać "Maji" na TFL 7.

  Całość:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.