tfl 9

Organizatorzy właśnie ogłosili miejsce i termin kolejnej gali Thunderstrike Fight League. „Dziewiątka” odbędzie się 28 maja w Garwolinie.

Miejsce nie jest zaskoczeniem. Podczas ostatniej gali, po walce reprezentanta Marga Submission Fighting Gym Garwolin – Jakuba Piesiewicza – Jacek Sarna, który jest organizatorem obiecał publiczności kolejną walkę, właśnie w mieście tego zawodnika.

Poniżej informacja prasowa:

TFL 9 „NEXT EPISODE” już 28 maja w GARWOLINIE!!!

Zgodnie z naszymi obietnicami kolejna edycja TFL 9, odbędzie się w Garwolinie, rodzinnym mieście naszego czołowego zawodnika oraz pretendenta do Pasa Mistrzowskiego, Jakuba Piesiewicza. Impreza zaplanowana jest na sobotę 28 maja 2016 roku w popularnej Garwolińskiej Hali OSIR.

„Obietnica zorganizowania gali TFL w Garwolinie padła w Lublinie i słowa dotrzymamy. Jakub Piesiewicz jest z nami od samego początku i daje największą dawkę emocji dla nas i jego wiernych kibiców. Pomysł organizacji eventu w tym mieście, to nasz ukłon skierowany w stronę Kuby oraz jego fenomenalnej publiczności. Do zobaczenia w Garwolinie” – komentuje organizator TFL Jacek Sarna.

Dla Jakuba Piesiewicza będzie to pierwszy występ przed własną widownią w swoim rodzinnym mieście , natomiast dla Garwolina będzie to historyczna gala MMA. „Jestem bardzo szczęśliwy, że organizacja zdecydowała zawitać się do Garwolina. Wszyscy wiemy jakie show robi TFL i jestem pewien, że tym razem będzie to niesamowite widowisko. Mam nadzieje że dzięki tej imprezie Miasto Garwolin oraz CSiK Garwolin będzie świetnie wypromowane w Polsce.” – komentuje zawodnik MARGA GARWOLIN Jakub Piesiewicz.

Ponadto 28 maja na gali TFL 9 „NEXT EPISODE”, zaprezentuje się jeszcze dwóch reprezentantów Garwolina, Łukasz Hryszkiewicz oraz Michał Kowalski.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.