tfl 8

Ósma odsłona gali Thunderstrike Fight League odbędzie się jeszcze w tym roku, w Lublinie. Na razie dokładny termin nie jest znany. Organizator podał do wiadomości jedynie fakt, że galę zorganizuje w listopadzie. Główną atrakcją „ósemki” ma być pojedynek o mistrzowski pas w kategorii półciężkiej, do czego nawiązuje hasło gali: Title Show.

Poniżej fragment informacji prasowej:
„TFL 8 „TITLE SHOW”, odbędzie się w miejscu szczególnym dla naszej organizacji a więc w Lublinie. Tutaj rozpoczynaliśmy przygodę z TFL a dziś organizujemy już ósmą odsłonę. Promujemy swoich zawodników, którzy krok po kroku wchodzą na kolejny wyższy poziom sportowy a my razem z nimi jesteśmy lepsi organizacyjnie. Lubelszczyzna była kiedyś lekko zapomniana przez środowisko MMA ale dzięki naszym eventom, rozwijamy ten sport robiąc dobre show oraz widowisko sportowe. Mam nadzieje, że wkrótce będziemy mieli okazję i możliwość rozpocząć współpracę z poważną telewizją, bo jesteśmy na to gotowi pod każdym względem.”- mówi organizator TFL, Jacek Sarna.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.