Szesnasta gala organizacji Thunderstrike Fight League odbędzie się już 9 marca w Radomiu. Areną zmagań podczas wydarzenia zatytułowanego „Radom vs Reszta Świata” będzie Hala MOSiR Radom.

W trakcie gali kibice zobaczą jedenaście pojedynków w formule MMA, w których zmierzą się reprezentanci Radomia z przedstawicielami najlepszych polskich oraz światowych klubów MMA. Główną walką będzie starcie o międzynarodowy pas mistrzowski TFL.

Pierwszym zawodnikiem, który został ogłoszony na marcową galę, jest Marcin „Górnicze Serce” Łuczyński. Będzie to jego pierwszy zawodowy pojedynek na zasadach MMA. Jak czytamy w informacji prasowej, trener oraz zawodnik klubu Łuczyński/Oleksiejczuk Team to człowiek orkiestra. Oprócz sportowej przygody na co dzień pracuje głęboko pod ziemią w kopalni Lubelski Węgiel Bogdanka.

„Jest ciężko połączyć wszystkie obowiązki. Czasami brakuje sił, nie ma czasu na sen, ale dusza wojownika nakazuje mi walczyć. Walczę każdego dnia, idę do przodu i pomimo swoich lat debiutuję w zawodowej walce na TFL w królewskiej dywizji. Taki był mój cel. Miałem solidną przeprawę w półzawodowej walce MMA oraz łatwą walkę w boksie. Jestem pewny siebie i będę gotowy na trzy pięciominutowe rundy. Będę gotowy na uderzenia, łokcie, kopnięcia i walkę w parterze. Jesteście dla mnie rodziną. Liczę na Wasze wsparcie i obecność na gali TFL 16 w Radomiu”

3 KOMENTARZE

 1. TFL 16: Radom vs Reszta Świata już 9 marca. Pierwszy zawodnik w karcie walk

  Szesnasta gala organizacji Thunderstrike Fight League odbędzie się już 9 marca w Radomiu. Areną zmagań podczas wydarzenia zatytułowanego "Radom vs Reszta Świata" będzie Hala MOSiR Radom.

  W trakcie gali kibice zobaczą jedenaście pojedynków w formule MMA, w których zmierzą się reprezentanci Radomia z przedstawicielami najlepszych polskich oraz światowych klubów MMA. Główną walką będzie starcie o międzynarodowy pas mistrzowski TFL.

  Pierwszym zawodnikiem, który został ogłoszony na marcową galę, jest Marcin "Górnicze Serce" Łuczyński. Będzie to jego pierwszy zawodowy pojedynek na zasadach MMA. Jak czytamy w informacji prasowej, trener oraz zawodnik klubu Łuczyński/Oleksiejczuk Team to człowiek orkiestra. Oprócz sportowej przygody na co dzień pracuje głęboko pod ziemią w kopalni Lubelski Węgiel Bogdanka.

  "Jest ciężko połączyć wszystkie obowiązki. Czasami brakuje sił, nie ma czasu na sen, ale dusza wojownika nakazuje mi walczyć. Walczę każdego dnia, idę do przodu i pomimo swoich lat debiutuję w zawodowej walce na TFL w królewskiej dywizji. Taki był mój cel. Miałem solidną przeprawę w półzawodowej walce MMA oraz łatwą walkę w boksie. Jestem pewny siebie i będę gotowy na trzy pięciominutowe rundy. Będę gotowy na uderzenia, łokcie, kopnięcia i walkę w parterze. Jesteście dla mnie rodziną. Liczę na Wasze wsparcie i obecność na gali TFL 16 w Radomiu"

  O tym gościu jest film na yt, chyba 40minutowy…Dobry typ, niezależnie od wyników walk.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.