Informujemy że transmisja na żywo gali TFL 14: Akpol NIGHT odbędzie się po raz kolejny w telewizji Fightbox HD. Poniżej przedstawiamy trailer zapowiadający pojedynek pomiędzy Hubertem Szymajdą a Maikonem Lopesem.

KONKURS! Hubert Szymajda vs Maikon Lopez, oficjalna zapowiedź walki TFL 14 AKPOL NIHT, 16 czerwca Kraśnik!

UWAGA KONKURS!! Udostępnij zapowiedź walki @Hubert Szymajda vs Maikon Lopez i wygraj 2 bilety! To ostatnia szansa TFL 14"AKPOL NIGHT" , 16 czerwca Kraśnik!

Publiée par TFL – Thunderstrike Fight League sur Jeudi 7 juin 2018

9 KOMENTARZE

  1. Mało szczęśliwy termin. W sumie dziwię się organizatorom szczególnie tych małych gal, że ciężko im zgrać inne terminy niż MŚ w piłce nożnej. Zresztą ten poprzedni termin gali, czyli 9 czerwca też trafiony bardzo. Ja rozumiem, że to gala w gimnazjum, że lokalna, no ale 16 czerwca? Myślę, że ta gala zapewni Fightboxowi rekordową oglądalność.

  2. TFL to już niemal gwarancja ciekawych walk, nawet jeśli większość ich bohaterów dopiero poznajemy. Oczywiście gwozdz programu to występ młodszego Oleksiejczuka, bo obaj bracia mają to cos co wybija ich ponad  przeciętność. Szkoda Kotwicy, jakoś walka w boksie średnio mnie interesuje.

  3. Szkoda tego pojedynku Kotwicy bo organizacja zapewniła mu na prawdę mocnego rywala. Ten pojedynek w boksie to jest zapewne ukłon w stronę kibiców z jego rodzinnego miasta, którzy pewnie kupili bilety specjalnie dla niego a skoro kontuzja wyklucza go jak sam powiedział z korzystania z zapasów i parteru to i tak lepsze to niż nic.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.