kotwica kujawiak

Organizacja Thunderstrike Fight League ogłosiła zestawienie, które będzie drugą co do ważności walką wieczoru ich siódmej gali.

Poniżej informacja prasowa:
Kraśniczanin Sebastian Kotwica(2-1) przed własną publicznością wejdzie do klatki z reprezentantem klubu Gracie Barra Łódź, Sebastianem Kujawiakiem(2-3).

Będzie to druga walka wieczoru gali TFL7. Pochodzący z Kraśnika Kotwica, trenuje obecnie od ponad roku w krakowskiej Szkole Walki Drwala, pod okiem wybitnego zawodnika MMA, pierwszego Polaka w elitarnej amerykańskiej organizacji UFC,Tomasza Drwala. „Uważam, to za bardzo dobre zestawienie. Obaj zawodnicy mają już po kilka walk zawodowych na koncie, obaj trenują w świetnych klubach i są prowadzeni przez profesjonalny sztab szkoleniowy. Dla Kujawiaka będzie to szósty zawodowy pojedynek w MMA, natomiast dla Kotwicy czwarty. Mają bardzo podobne warunki fizyczne, obaj są świetni w parterze i posiadają podobny bagaż doświadczeń w tym sporcie co zapowiada emocjonujący pojedynek. Sebek Kotwica będzie walczył przed własną widownią w Kraśniku, więc nadaje to dodatkowy smak temu wydarzeniu”- mówi organizator TFL, Jacek Sarna .

Łodzianin Sebastian Kujawiak szlifuje warsztat w jednym z najlepszych polskich klubów MMA, Graccie Barra Łódź a jego trenerem jest Marcin Rogowski.Kujawiak przygotowuje się między innymi z przedstawicielami UFC, Pawłem Pawlakiem, Marcinem Bandelem oraz mistrzynią Federacji KSW, Karoliną Kowalkiewicz. W możliwości swojego zawodnika wierzy manager, Łodzianina, Paweł Kowalik. „Jest on silny i nieprzewidywalny. Kiedy wchodzi do klatki jest tak niebezpieczny, że jest w stanie pokonać każdego. Jeżeli Kujawiak poukłada sobie ten pojedynek dobrze w głowie, będziemy świadkami świetnego show w wykonaniu tych zawodników. Oczywiście stawiam jak zawsze na zwycięstwo swojego zawodnika”.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.