tfl 18 sanecki biegajło

Informacja prasowa

Reprezent Warszawy Grzegorz Sanecki (MMA 5-2), już 28 września w Kozienicach zadebiutuje w klatce organizacji TFL – Thunderstrike Fight League. Przedstawiciel stołecznego miasta wzmacnia dywizje 77 kg TFL. Sanecki po długiej przerwie wraca do startów w mieszanych sztukach walki.

„Grzegorz jest bardzo mocnym zawodnikiem. Jego angaż nadaje kolorytu w tej dywizji. Ma solidny rekord i nieprzeciętne umiejętności stójkowe. Debiut w nowej organizacji zawsze jest czymś atrakcyjnym zarówno dla zawodnika jak i dla organizacji. Witamy na pokładzie TFL” – mówi organizator, promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Niepokonana reprezentantka klubu Dziki Wschód Biała Podlaska/Ek Bjj, Katarzyna Biegajło (MMA 3-0), 28 września w Kozienicach stoczy czwartą zawodową walkę w karierze. Pojedynek odbędzie się w limicie do 57 kg. Podopieczna trenera Łukasza Grochowskiego debiut w organizacji Thunderstrike Fight League miała zaliczyć na TFL 17, lecz z powodu kontuzji jej rywalki walka nie doszła do skutku.

„Mam nadzieję, że tym razem nie będzie powtórki i długo wyczekiwany debiut Kasi stanie się faktem. To jest dla mnie osobiście jeden z ciekawszych debiutów w historii całej organizacji. Mamy jasno sprecyzowany cel, a ta walka może być przełomowa” – dodaje Jacek Sarna.

Gala TFL 18 odbywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy Kozienice Piotra Kozłowskiego. Bilety na galę dostępne od 22 sierpnia w KCRiS – Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu, pływalnia Delfin oraz od 23 sierpnia w klubie Dziki Wschód Biała Podlaska.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.