tfl 18 ozga lewandowski

Informacja prasowa

Reprezentant klubu Cross Fight Radom Jakub Ozga, w drugim zawodowym pojedynku w organizacji TFL – Thunderstrike Fight League skrzyżuje rękawice z Tobiaszem Lewandowskim, przedstawicielem Grapplera Grudziądz. Obaj zawodnicy są niepokonani i efektownie otworzyli drzwi w zawodowej karierze.

„Pierwotnie rywalem Oziego miał być doświadczony Brazylijczyk, jednak w trakcie negocjacji okazało się, że przed TFL podpisał kontrakt na dwie walki. Nie mogę pozwolić na to, żeby dwa tygodnie przed galą narażać się na kontuzję i szukanie rywala na last minute. Obóz Tobiasza Lewandowskiego zabiegał o tę walkę, w dobrym mocnym stylu wygrał w zawodowym debiucie, więc możemy być pewni mocnego stracia” – mówi organizator TFL, promotor grupy JS Promotion Jacek Sarna.

Podopieczny trenera Leszka Kulika zapowiada zwycięstwo. „Nazwisko rywala nie ma dla mnie znaczenia. Wchodzę do klatki i liczy się tylko zwycięstwo. Zdaję sobie sprawę, że Tobiasz będzie świetnie przygotowany, ale ja również. Wchodzę do klatki po kolejny skalp” – zapowiada Jakub Ozga.

Bilety na galę dostępne w KCRiS – Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu Strefa Fitness. Gala TFL 18 odbywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy Kozienice Piotra Kozłowskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.