Historyczna walka o pas mistrzowski TFL w kategorii 77 kg pomiędzy Mateuszem Głuchem (MMA 6-5) a Nassourdinem Imavovem (MMA 5-2). Mateusz ma obecnie passę trzech zwycięstw z rzędu, a wszystkie wygrane zdobył kolejno na edycjach 15, 16 i 17. gali Thunderstrike Fight League. Francuz ma również taki sam bilans ostatnich zwycięstw. Organizator oraz promotor JS Promotion, Jacek Sarna, pochwali zestawienie i uznał je za jedno z najciekawszych zestawień w historii organizacji TFL.

Z jednej strony Polski weteran z bogatą przeszłością w sportach walki a z drugiej strony młody Rosjanin, głodny sukcesu reprezentant uznanej usportowionej rodziny. Brat Imavova pokrzyżował plany czołowym polskim zawodnikom, dlatego będzie to swojego rodzaju rewanż. Mateusz zawsze zapowiadał, że nie odda łatwo młodzieży pola do popisu. Tak więc szykuje się walka z wieloma podtekstami a stawką jest pas Mistrzowski Organizacji TFL. Naszymi mistrzami są: Michał ” Lord” Oleksiejczuk, Cezary „Lubelski Czołg” Kęsik, Hubert Szymajda i Jakub Piesiewicz. 28 września poznamy pierwszego mistrza TFL kategorii półśredniej”

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.