Po długiej, bo aż 6-cio letniej przerwie do oktagonu wraca reprezentant klubu RKT RADOM, Mateusz Głuch. Podopieczny trenera Germana Anfinogienowa ostatni pojedynek stoczył w 2012 roku z solidnym Tomaszem Kondraciukiem. Dla przedstawiciela Radomia będzie to dziewiąty zawodowy start w formule MMA. Walka tym razem zakontraktowana jest w nowym dla niego limicie wagowym, do 77 kg.

Mateusz to solidny zawodnik i uważam że jest w stanie sporo namieszać w nowej dla siebie kategorii. Pamiętajmy że walczył w czasach kiedy MMA w Polsce dopiero raczkowało i każdy zawodnik uczył się na swoich błędach czego efektem jest niekorzystny rekord. Zanim jednak jakiś zawodnik będzie chciał lekceważyć Głucha, to niech spojrzy, komu on stawiał opór. Mateusz należy do tych fighterów którzy nie wybierają sobie rywali nawet w wyższych kategoriach wagowych, ma ogromne serce do walki a my cenimy takich zawodników – komentuje w rozmowie telefonicznej Kamil Giez.

Oficjalna zapowiedź walki Mateusza Głucha na TFL 15 w Lublinie!

Wielki powrót Radomskiego wojownika staje się faktem. Mateusz Głuch po sześcioletniej przerwie wraca do klatki TFL. Bilety dostępne w klubie RKT Radom!

Publiée par TFL – Thunderstrike Fight League sur Lundi 24 septembre 2018

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.