tfl 18 krawczyk berezowskyi

Informacja prasowa

Czołowy zawodnik kategorii lekkiej organizacji TFL – Thunderstrike Fight League, Artur Berezowskyi, trzeci raz w swojej karierze wystąpi przed polską widownią. Reprezentant Ukrainy jest niepokonany w zawodowych walkach i zapowiada trzecie z rzędu zwycięstwo.

„Jestem bardzo dobrze przygotowany i zmotywowany. Zamierzam wygrać kolejną walkę i spotkać się z Marcinem Skrzekiem w klatce TFL. Jestem gotowy na mocne wyzwania. Zapraszam wszystkich kibiców do Kozienic. Liczę na gorący doping” – mówi Artur Berezowskyi.

„Walka Skrzek vs Berezowskyi wisi w powietrzu już od dawna. To pojedynek z z wieloma podtekstami. Jeżeli Artur wygra, w niedalekiej przyszłości skrzyżuje rękawice z przedstawicielem Radomia. To będzie walka o coś dużego” – komentuje Jacek Sarna, szef organizacji TFL oraz promotor JS Promotion.

Trzecią walkę dla organizacji TFL – Thunderstrike Fight League stoczy zawodnik Rawski Klub Karate Kyokushin, MMA Fight CLUB Nowe Miasto, Krystian Krawczyk. Po fenomenalnym debiucie i zwycięstwie nad Sławomirem Kołtunowiczem, Krawczyk w pechowy sposób przegrał w następnej walce z Karolem Kutyłą. Podczas TFL 17, jego walka została przerwana przez rozcięcie. Z tą decyzją sędziego oraz sztabu medycznego absolutnie nie chciał zgodzić się sam zawodnik.

„Jestem bardzo zły po tym zatrzymaniu walki. Oczywiście byłem rozcięty, ale nie w okolicach oka, tylko czoła. Takie urazy w MMA to według mnie normalna sprawa. Wszyscy widzimy to chociażby w UFC. Jestem podrażniony i zrobię wszystko, aby moja ręka 28 września powędrowała do góry” – mówi Krystian Krawczyk.

Bilety na galę TFL 18 są dostępne w KCRiS – Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu, pływalnia Delfin oraz klubie Rawski Klub Karate Kyokushin. Informacja telefoniczna 601442184. Gala TFL 18 odbywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy Kozienice Piotra Kozłowskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.