Informacja prasowa:

Najważniejsza walka w karierze mistrza dywizji lekkiej, Huberta Szymajdy odbędzie się 21 grudnia w lubelskiej ! Przedstawiciel klubu , stoczy historyczną obronę pasa mistrzowskiego po debiucie w organizacji KSW. Przedstawiciel Lubelszczyzny zakończy rok pełen niesamowitych emocji, przed fenomenalną lubelską publicznością w największej w południowo wschodniej Polsce, Hali Globus.

„Jestem głodny walki , jestem głodny zwycięstwa, jestem zdeterminowany by ponownie wejść na szczyt. Ostatnio wyciągnąłem wnioski. Nie kalkuluję, chce walczyć z najlepszymi. Na szalę stawiam wszystko i zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji. W tym roku spędzamy święta w dużym gronie. Liczę na Wasze wsparcie jeszcze bardziej niż kiedykolwiek!”. – mówi „Maupa”.

Według promotora  i organizatora TFL, Jacka Sarny, mistrza czeka trudne zadanie.

„Hubert nie wybiera rywali, nie kalkuluje. Jego ostatni przeciwnik w KSW, niepokonany Rosjanin z rekordem 12-0 to przyszły champion KSW. Maupa po zmianie rywala na Rosjanina nawet przez chwilę nie zastanawiał się i przyjął walkę. Teraz jest dokładnie tak samo. Możecie być pewni mocnego nazwiska.”

Finałowa Gala Sportowa MMA TFL 19 „Christmas Time” odbędzie się 21 grudnia w lubelskiej Hali Globus.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.