Organizatorzy Thunderstrike Fight League zapowiedzieli kolejny pojedynek, który kibice zobaczą podczas osiemnastej edycji. Będzie to starcie Adama Filipka (1-2, 1 NC) z Krystianem Krawczykiem (2-2).

Filipek w dotychczasowej karierze MMA przegrywał przed czasem z Mateuszem Sińskim i Krzysztofem Gutowskim. Zwyciężył natomiast z Grzegorzem Stelmasiewiczem, poddając go w pierwszej rundzie duszeniem gilotynowym.

Krawczyk po zwycięstwach ze Sławomirem Kołtunowiczem i Damianem Zorczykowskim zanotował dwie przegrane – najpierw z Dominikiem Gierowskim, następnie z Karolem Kutyłą.

Jacek Sarna, organizator gal TFL oraz promotor grupy JS Promotion w ten sposób zapowiada pojedynek Krawczyka z Filipkiem:

„Dwie tykające bomby w klatce TFL i nietuzinkowe osobowości to gwarancja wielkiego show. Krawczyk to uznana marka w TFL więc zapowiada się piękny pojedynek. Krystian jest podrażniony po ostatniej gal TFL i przerwaniu pojedynku. Filipek nie ma kompleksów , jest pewny siebie i zdeterminowany jak nigdy dotąd. Niech wygra lepszy”

TFL 18 obędzie się już 28 września w Kozienicach. W wale wieczoru Mateusz Głuch zmierzy się z Nassourdinem Imavovem o pas organizacji TFL.

3 KOMENTARZE

  1. Klasyczna szkoła grafiki MMA z nowoczesnym twistem. Zamiast płomieni mamy szron:korwinlaugh:

    Myślałem, że to piana z piwa :korwinwhat:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.