Kolejne nazwiska z karty gali TFL 15 ogłoszone. Jakub Ozga, Sławomir Kołtunowicz oraz Marcin Łuczyński zaprezentują swoje umiejętności już 20 października, na gali w Lublinie.

Informacja prasowa: 

Znany z efektownych występów na TFL Jakub Ozga kolejny raz zaprezentuje swoje umiejętności podczas piętnastej gali Thunderstrike Fight League w Lublinie. Reprezentant klubu Cross Fight Radom stoczy drugą walkę w dywizji półciężkiej. „Ozi” w ostatnim starciu na TFL, po zaciętej i emocjonującej batalii, odniósł pierwsze zwycięstwo pod banderą Thunderstrike Fight League, pokonując Piotra Kostucha z Mighty Bulls Gdynia.

Podopieczny trenera Leszka Kulika prezentuje bezkompromisowy styl walki. Jakub Ozga to zawodnik, z którym TFL wiąże dużą przyszłość. Zawodnicy klubu Cross Fight Radom to grupa sportowców, z którymi współpraca to czysta przyjemność. Kultura i sport idą w tym klubie zawsze w parze, za co jestem wdzięczny trenerowi Leszkowi Kulikowi – komentuje Jacek Sarna.

Idę po kolejne zwycięstwo. Czuję się wyśmienicie w nowej kategorii wagowej, ale mam sporo do udowodnienia sobie oraz moim kibicom – mówi Jakub Ozga.

Kolejny zawodowy start w organizacji Thunderstrike Fight League zaliczy reprezentant RKT Radom – Sławomir Kołtunowicz. Podopieczny trenera Giermana Anfinogienowa, już 20 października na TFL 15 w Lublinie, po raz trzeci skrzyżuje rękawice w oktagonie TFL. Pojedynek zakontraktowany będzie w limicie do 66 kg.

W ostatnim pojedynku odniosłem wymarzone zwycięstwo okraszone pasmem kontuzji. Limit pecha w swojej karierze wyczerpany i zamierzam ponownie dać efektowną i zwycięską batalię. Będę doskonale przygotowany i liczę na wsparcie moich kibiców który są najlepsi podczas gal TFL. Zapraszam 20 października do Lublina! – mówi Sławomir Kołtunowicz.

Kolejny pojedynek pod banderą TFL stoczy przedstawiciel klubu Spartakus Cyców – Marcin Łuczyński. Już 20 października w Lublinie właściciel oraz zawodnik Spartakus Cyców/Team Oleksiejczuk skrzyżuje rękawice i powalczy o drugie zwycięstwo dla organizacji Thunderstrike Fight League.

Łuczyński udanie zadebiutował podczas trzynastej gali TFL, gdzie po emocjonującym boju pokonał przedstawiciela renomowanego klubu S4 Warszawa Przemysława Chimczuka. Tym razem pojedynek zakontraktowany będzie w formule bokserskiej, w dywizji ciężkiej.

Zawodowa gala TFL 15 odbędzie się już 20 października w lubelskiej hali MOSiR, przy al. Zygmuntowskich 4. Podczas wydarzenia zgromadzeni na trybunach kibice będą świadkami 12 walk w formule MMA, w tym dwóch starć o pasy mistrzowskie federacji TFL.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.