Zobaczcie zapowiedź zbliżającego się pojedynku dwóch mistrzów UFC w wykonaniu TJ’a Dillashawa. Jego przeciwnikiem będzie posiadacz tytułu w wadze muszej Henry Cejudo. Starcie odbędzie się już w ten weekend podczas pierwszej gali UFC na platformie ESPN+. Pełna rozpiska dostępna jest TUTAJ.

 

16 KOMENTARZE

 1. I dlatego próbujesz zdobyć pas w kategorii dla anorektyków, na którą nawet szef UFC ma wyjebane? :DC:

  Ktoś musi zamknąć oddział przedszkolny. Proste.

 2. Ktoś musi zamknąć oddział przedszkolny. Proste.

  raczej zlobkowy bo on sam jest z odzialu przedszkolnego:korwinlaugh:

 3. raczej zlobkowy bo on sam jest z odzialu przedszkolnego:korwinlaugh:

  On jest w smerfach, a Cejudo chodzi do pisklaków.

 4. raczej zlobkowy bo on sam jest z odzialu przedszkolnego:korwinlaugh:

  Raczej oddział neonatologiczny 🙂

 5. No to jeszcze tylko Jones i DC i to miano będzie Twoje Wenżu :redford:

  Dana widzi to inaczej… musisz myśleć korporacyjnie Andzrzej! – po pozbawieniu pasa Walentyna Szewczyka w 125, Amadeusz Niuniuś stanie przed wyzwaniwem… pozostać najlepszą zawodniczką(pfu!) w historii UFC, czy zostać nieśmiertelną legendą wszechswiatowej faveli!, wyjaśniając w walce o tytuł(y 125, 135) Tadeusza Janusza Wężykowskiego – co nastąpi pod koniec korporacyjnego roku bilansowego 2019, więc w ramach grubych premii dla zarządu – Danka Biały zorganizuje galę UFC Unisex MegaPico Mayhem w Leśnej Anielskiej(LA,CA)… tak będzie, mark my words!

 6. Dana widzi to inaczej… musisz myśleć korporacyjnie Andzrzej! – po pozbawieniu pasa Walentyna Szewczyka w 125, Amadeusz Niuniuś stanie przed wyzwaniwem… pozostać najlepszą zawodniczką(pfu!) w historii UFC, czy zostać nieśmiertelną legendą wszechswiatowej faveli!, wyjaśniając w walce o tytuł(y 125, 135) Tadeusza Janusza Wężykowskiego – co nastąpi pod koniec korporacyjnego roku bilansowego 2019, więc w ramach grubych premii dla zarządu – Danka Biały zorganizuje galę UFC Unisex MegaPico Mayhem w Leśnej Anielskiej(LA,CA)… tak będzie, mark my words!

  :korwinwhat:

 7. Dana widzi to inaczej… musisz myśleć korporacyjnie Andzrzej! – po pozbawieniu pasa Walentyna Szewczyka w 125, Amadeusz Niuniuś stanie przed wyzwaniwem… pozostać najlepszą zawodniczką(pfu!) w historii UFC, czy zostać nieśmiertelną legendą wszechswiatowej faveli!, wyjaśniając w walce o tytuł(y 125, 135) Tadeusza Janusza Wężykowskiego – co nastąpi pod koniec korporacyjnego roku bilansowego 2019, więc w ramach grubych premii dla zarządu – Danka Biały zorganizuje galę UFC Unisex MegaPico Mayhem w Leśnej Anielskiej(LA,CA)… tak będzie, mark my words!

  :joer:

 8. Tadeusza Janusza Wężykowskiego …

  Że chodzi o TJa Dillashawa? :korwinlaugh:

  Komentował Jan Wężyk ze Stadionu Zoo-Olimpijskiego. :KotKapitalista:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.