Kołecki Pudzianowski KSW

(Fot: Paweł Grabowski)

Po siedmiu zawodowych walkach w MMA, były olimpijczyk Szymon Kołecki (MMA 6-1) związał się z największą polską organizacją. Informację przekazało przed chwilą KSW. Ogłoszono również rywala Szymona. Będzie nim Mariusz Pudzianowski. Panowie skrzyżują rękawice na gali KSW 47, która odbędzie się 23 marca w Łodzi.

Kołecki na swojej drodze wojownika Mieszanych Sztuk Walki zwyciężył sześć kolejnych walk, by w ostatniej przegrać na punkty. W sierpniu, na gali Babilon MMA 5, uległ Michałowi Bobrowskiemu. Wcześniej – na galach PLMMA i Babilon – pokonywał takie nazwiska, jak: Wojciech Balejko, Michał Orkowski czy Ivo Cuk.

Szymon Kołecki podpisał kontrakt z Konfrontacją Sztuk Walki na cztery pojedynki.

70 KOMENTARZE

 1. Cztery walki… Pudzian, Popek, Strachu i Jun

  Pudzian, Jun, Strachu, babcia klozetowa, Popek- taka kolejność.

  Z Babilon Mu się skończył kontrakt?

  Nie chcę się czepiać, ale przegrany a dostał angaż w tej federacji? Ma wtyki skubany.

  Oczywiście życzę Szymonowi wszystkiego dobrego :beer:

 2. Sorry Mario ale tutaj jestem za Kołeckim. Oby dali dobrą walkę, a o wyniku nie musiało decydować cardio

 3. jakich?

  Myślę, że ponad 90% ludzi dziś interesujących się poważnie MMA w tym kraju, zawdzięcza to szumowi jaki powstał wokół tej dyscypliny wokół Pudziana.

  To w moich oczach jest wystarczający powód by nazwać go legenda tego sportu w tym kraju.

  Tylko tyle i aż tyle.

 4. Myślę, że ponad 90% ludzi dziś interesujących się poważnie MMA w tym kraju, zawdzięcza to szumowi jaki powstał wokół tej dyscypliny wokół Pudziana.

  To w moich oczach jest wystarczający powód by nazwać go legenda tego sportu w tym kraju.

  Tylko tyle i aż tyle.

  słaby powód, ale nie chce mi się rozwodzić na ten temat.

 5. słaby powód, ale nie chce mi się rozwodzić na ten temat.

  Znaczy wiem o co Ci chodzi. Patrząc pod innymi kontami – nie zasługuje na to miano

 6. Patrząc na rywali Szymona Mariusz nawet trenować nie musi,przecież kołek obijal kolesi takich co każdy z nich miał bilans walk przegranych większych niż wygranych. Nie mogę zrozumieć jak można się jarac tym zawodnikiem.Suplementy pewnie mu  bracia ciężarowcy z Bydgoszczy ogarniali.

 7. Miras wraca na salony

  Wlasnie. Miro w narozniku?

  Czy ten angaz Szymona i ocieplenie stosunków miedzy KSW, a Mirosławem to przypadek? Nie sadze!

 8. Myśle, że Kołecki może Mariusza ogarnać. Na mój gust to Pudzian nie trenuje MMA od dobrych dwóch lat. Wrzuca jedynie filmiki z przydomowej silowni, czasem bliżej jakiejś walki pouderza w worek w WCA. Mysle, że dawno temu zdał sobie sprawe, że wyżej w tym sporcie i zajdzie i dal sobie siana z cieżkimi treningami. Widać jak go Bedorf bez problemu ogarnął. Pudzian nadal uderza stylem cepaliady a jego bjj nie istnieje. Jesli Kołecki naprawde ostro trenuje to moze to ogarnąc. Kondycyjne tez lepiej stoi.

 9. Znaczy wiem o co Ci chodzi. Patrząc pod innymi kontami – nie zasługuje na to miano

  :korwinwhat:

  Pierdolony słownik w telefonie :beczka:

 10. Dobry ruch ze strony KSW, w tej walce jednak przewaga siły nie będzie po stronie Szymona. Maniek to ogarnie.

 11. Pudzian nie był na macie od czerwca, ino dźwiga i wpieprza koksy, jest tak spuchniety że w Gliwicach mało mu garniaka nie rozjebało, Szymon ma szansę, Godzilla już leje na MMA.

 12. Kwestia jak Pudzian podejdzie do przygotowań. Do Bedorfa "ponoć" nawet nie sparował więc teraz może być jeszcze gorzej jeśli chodzi o podejście.

 13. Pierwsza walka Pudziana od wielu lat, ktora obejrze z autentycznym zaciekawieniem. Pawla Nastule udalo sie wyczekac, ale  mam nadzieję, ze z Szymonem, który trenuje jak należy, to juz nie przejdzie.

 14. …  z Szymonem, który trenuje jak należy…

  Jeśli Kołecki go porobi to będziemy mieli ostateczny dowód na "legendę" Pudziana, powtarzam do znudzenia, Mariusz przez 10 lat występów w KSW, zrobił tak mizerne postępy, że może przegrać z torreadorem, który przez 5 minut będzie schodził z linii jego szarży. Nie odmawiam mu zasług w popularyzacji KSW, ale to gość, który przyszedł do nich bo był duży, silny, znany i lubiany, nie ma ani predyspozycji, ani zacięcia do tego sportu.

  Liczę na Szymona, chciałbym, żeby pokazał ile czasu wystarczy trenować aby pokonać "legendę".

 15. Patrząc na rywali Szymona Mariusz nawet trenować nie musi,przecież kołek obijal kolesi takich co każdy z nich miał bilans walk przegranych większych niż wygranych. Nie mogę zrozumieć jak można się jarac tym zawodnikiem.Suplementy pewnie mu  bracia ciężarowcy z Bydgoszczy ogarniali.

  No nie do końca – Cuk i Orkowski mieli bilans dodatni .

 16. No nie do końca – Cuk i Orkowski mieli bilans dodatni .

  A To przepraszam Szymon ma w rozkładzie 2 super zawodników

  Cuk

  Orkowski

  .serio?

 17. A To przepraszam Szymon ma w rozkładzie 2 super zawodników

  Cuk

  Orkowski

  .serio?

  Serio . Nie chodzi mi o poziom sportowy itp. , napisałeś "każdy z nich miał bilans walk przegranych większych niż wygranych." co nie jest prawdą i tyle .

 18. Serio . Nie chodzi mi o poziom sportowy itp. , napisałeś "każdy z nich miał bilans walk przegranych większych niż wygranych." co nie jest prawdą i tyle .

  niech będzie że twój diabeł starszy.

  Kończąc Kołecki =freak z krwi i kości

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.