Szymon Kołecki dla MMARocks.pl po ogłoszeniu walki z Mariuszem Pudzianowskim.

13 KOMENTARZE

 1. #teamKołecki. Jedziesz pan z Pudzianem, płaszcz mięśniowy vs. płaszcz mięsniowy, sztanga na sztangę. Technika vs. brak techniki.

  PS. Ale rękawy w marynarce trzeba skrócić.

 2. Pudzian wrzucający filmiki z treningów strongman chyba już całkiem odpuścił treningi MMA. W takim wypadku wg mnie szansę będą wyrównane, bo Mario będzie miał kondycję na max 1 rundę.

 3. Jakoś się nie jaram, inaczej sobie wyobrazalem sciezke Szymona.

  Wiem, ze to sztangista, ale gosc ma w sobie cos, co pozwalalo twierdzic, ze ma potencjal. Jakies dwa lata temu bardziej by mnie to interesowało, bo Pudzian teraz juz ma wyjebane na MMA i wrócił do żelastwa, więc mamy freak fight pełną gębą. Szkoda.

 4. Bober dla mnie byl wiekszym wyzwaniem, panie Szymonie dzieki za wspolne foto ale mowiles pan,  ze rewanz z Boberem i chuj!

 5. Może KSW chce zastąpić Pudziana Szymonem? Pudzian ma już swoje lata(zresztą teraz trenuje ostro pod strongmanow), a KSW po odejściu Mameda kończą się medialne gwiazdy.

 6. Pudzian wrzucający filmiki z treningów strongman chyba już całkiem odpuścił treningi MMA. W takim wypadku wg mnie szansę będą wyrównane, bo Mario będzie miał kondycję na max 1 rundę.

  1 minutę chyba. Na 1 rundę to było cardio jak MMA trenował :beczka:

 7. Słabo brzmi to największe wyzwanie w karierze, skoro przegrał ostatnią walkę…

  Tak czy siak, ciekawy matchup.

  Gabarytowo największe

  :fjedzia:

 8. Przegra z Mariuszem i trafi do dywizji artystycznej, szkoda będzie bo Szymona lubię.

  Szczerze mówiąc jeśli faktycznie z nim przegra to będzie oznaczało, że na nic więcej nie mógł liczyć. Dlatego wierzę, że jednak wygra.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.