Bajor

Jak niedawno informowaliśmy, Szymon Bajor wystąpi 25 września w turnieju organizacji Rizin i podczas gali w Japonii zmierzy się z Teodorasem Aukstuolisem. Przygotowujący się do walki Bajor, w rozmowie z lokalnym dziennikiem „Nowiny” powiedział, że był zaskoczony tą propozycją.

Byłem w lekkim szoku jak się dowiedziałem, że jadę do Japonii, nigdy tam nie byłem i cieszę się na ten wyjazd. To dla mnie wielka chwila, w Japonii zaczęło się tak na prawdę MMA.

Niestety krótki termin spowodował, że Bajor nie miał zbyt dużo czasu na przygotowania.

Nie miałem zbyt wiele czasu na przygotowanie, zabrakło sparingów, ale byłem w treningu, więc jest ok.

Polak sprawdził już jednak swojego rywala i nastawia się na dalsze występy w Rizin.

Zasięgnąłem już trochę języka jeśli chodzi o jego umiejętności, oglądałem jego walki. Jest mocny w stójce, ma dobre judo i jest nieprzewidywalny. Nie miałem zbyt wiele materiału, żeby zobaczyć jego umiejętności w grapplingu, bo zwykle kończył swoje walki w stójce. Jeśli pokonam Litwina, to automatycznie mam zapewniony udział w na kolejnej gali RIZIN, tak więc niewykluczone, że wkrótce sylwestra 2016/17 będę miał zarezerwowanego.

12 KOMENTARZE

  1. Myślę, że Bajor ogarnie na spokojnie tego Teogórasa. Pewnie KO w pierwszej wjedzie. Teogóras ledwo decyzją ogarnął Dzaidipa Singha, wiecie tego od Fiedora.

  2. Walki dla Rizin w przerwie od KSW? Jak najbardziej, zwłaszcza że najbliższy przeciwnik jak najbardziej do ogarnięcia.

  3. Jakby nie patrzec w Rizin moze stoczyc nawet trzy pojedynki (cwiercfinal, polfinal, final turnieju) w ciagu kilku miesiecy , kiedy to w najwiekszej federacji w Europie i drugiej na Świecie tyle pojedynków w przypadku Bajora to by bylo jakies 3-4 lata:werdum:

  4. AdIPOL

    Jakby nie patrzec w Rizin moze stoczyc nawet trzy pojedynki (cwiercfinal, polfinal, final turnieju) w ciagu kilku miesiecy , kiedy to w najwiekszej federacji w Europie i drugiej na Świecie tyle pojedynków w przypadku Bajora to by bylo jakies 3-4 lata:werdum:

    Nawet lepiej, bo maksymalnie są 4 walki. Jutro jest pierwsza runda, odpowiednik 1/8 finału. 6 walk, z których wyjdą ćwierćfinaliści, plus w grudniu dojdzie dwóch zawodników, którzy startują dopiero od ćwierćfinału. Są to Wanderlei i jeden tajemniczy zawodnik (znaczy się pewnie Fedor).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.