Szymon Bajor (19-8) odniósł kolejne, cenne zwycięstwo w Rosji. Polski zawodnik kategorii ciężkiej już w pierwszej rundzie rozbił ciosami w parterze Ramisa Teregulova (14-6-1), odnosząc tym samym drugą wygraną z rzędu.

Od samego początku Polak wykazywał większą aktywność w klatce od swojego przeciwnika. Po dwóch minutach Bajor zdecydował się ruszyć na rywala z serią ciosów, sprowadzając ostatecznie do parteru. Tam po kilkudziesięciu sekundach i kilkudziesięciu ciosach, ostatecznie zadawanych z dosiadu, sędzia zmuszony był przerwać pojedynek.

W poprzednich starciach Bajor pokonywał między innymi Grzegorza Cieplińskiego, Alexandra Stolyarova czy Teodorasa Aukstuolisa. Przegrywał natomiast z Aleksandrem Emelianenką i Valentinem Moldavskym.