Szymon Bajor (19-8) odniósł kolejne, cenne zwycięstwo w Rosji. Polski zawodnik kategorii ciężkiej już w pierwszej rundzie rozbił ciosami w parterze Ramisa Teregulova (14-6-1), odnosząc tym samym drugą wygraną z rzędu.

Od samego początku Polak wykazywał większą aktywność w klatce od swojego przeciwnika. Po dwóch minutach Bajor zdecydował się ruszyć na rywala z serią ciosów, sprowadzając ostatecznie do parteru. Tam po kilkudziesięciu sekundach i kilkudziesięciu ciosach, ostatecznie zadawanych z dosiadu, sędzia zmuszony był przerwać pojedynek.

W poprzednich starciach Bajor pokonywał między innymi Grzegorza Cieplińskiego, Alexandra Stolyarova czy Teodorasa Aukstuolisa. Przegrywał natomiast z Aleksandrem Emelianenką i Valentinem Moldavskym.

14 KOMENTARZE

 1. Fajna gala , taka festynowa :mamed: kto wie może kiedyś Szymon wróci do KSW , Grabowskiemu dał by rade :goldi:

 2. Wprawdzie ten Tiramisu Rozregulov swój rekord nabił na plackach, z których najlepsi legitymują się bilansem jak Ciuf Ciuf Madafakiers (ale zrobionym nie – było nie było – w UFC, tylko na galach dla pasterzy, kozojebców i żonobijców), niemniej "win jest win", a wygrana nad "ovem" zawsze cieszy

 3. Dobry streak się zebrał Szymonowi, może jakaś większa walka z poważniejszym przeciwnikiem w końcu znów na horyzoncie się pojawi?

 4. Rusek na bannerze miał logo WCA :zakręcony: może był tam na wakacjach :neildegrassewhoa:

  Cała gala:

 5. prędzej do KSW, w ciężkiej tam nędzą wieje jeżeli chodzi o ilość zawodników skoro Damian po 1 walce będzie bił się o pas.

 6. W ksw już był, ale jedna walka w roku to bidnie.

  Ja tam zawsze za Szymonem, nie boi się wyzwań,jeździ po świecie,zwłaszcza do Rosji, gdzie nie jeden miałby w dupie tam walczyć.

  Poza tym jest miejscowy,więc zawsze za swoimi:redford:

 7. Szymon swój chłop, gratuluję zwycięstwa i powodzenia na przeszłość, przydała by się jakaś większa walka i kontrakt z dobrą sportowo organizacją, ACA dla przykładu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.