Szymon Bajor 2

Nasz czołowy ciężki zawodnik – Szymon Bajor (MMA 16-7, #6 w rankingu PL) przegrał swój pojedynek w ćwierćfinale turnieju wagi ciężkiej RIZIN GP 2016. Po dwóch rundach walki sędziowie uznali wyższość Valentina Moldavskiego. Rosjanin zapunktował na kartach sędziowskich głównie obaleniami oraz widocznym rozcięciem Polaka już na początku pierwszej rundy. Warto dodać jednak, że Szymon już na początku drugiej rundy był o włos od zwycięstwa kiedy to złapał kimurę, poddania jednak nie udało mu się wykończyć.

18 KOMENTARZE

  1. Na początku walki było dobrze. Wydaje mi się, że jak został rozcięty to trochę wszystko siadło. Potem wdarło się zmęczenie i nie pykło.

  2. Kiepska ta walka w wykonaniu Szymka. Przynajmniej nie jest taki słaby, żeby odpaść już w pierwszej rundzie turnieju…

  3. 😥 moj zawodnik z podkarpacia, szkoda

    bardziej moj bo az z miasta 😀 szkoda Szymona, ale i tak swoj kawalek swiata zobaczyl i zawalczyl w legendarnej japonii.

  4. szacun dla Szymona za występ ( w walce do końca był ogień ,chęć zwycięstwa ) nie ma czego się wstydzić  a w takim stylu przegrać to prawie jak zwycięstwo 🙂

  5. bardziej moj bo az z miasta 😀 szkoda Szymona, ale i tak swoj kawalek swiata zobaczyl i zawalczyl w legendarnej japonii.

    bardziej moj bo ja na jego walce bylem az we Wroclawiu !

  6. Szkoda, ale myślę, że fajna przygoda dla Szymona, okazja zarobić troszkę $ i powalczyć w legendarnej Saitama Super Arena. Ważne, że tanio skóry nie sprzedał. Liczę, że za niedługi czas (tak, wiem 4 gale rocznie w porywach do 3, w tym 5 za granicą) K&L dadzą mu szansę zaprezentować się gdzieś u nas, bo to naprawdę solidny ciężki.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.