sss- grafika

Po omówieniu dwóch Polskich gal, FEN 6 we Wrocławiu, nad którą unosił się duch Nieśmiertelnego i PLMMA w Łobzie, które, jak zwykle, przypomina wieżę Jengi, która rozpada się na godzinę przed ważeniem nakreślamy scenę przed bodaj najważniejszą walką w historii polskiego MMA – Jędrzejczyk vs. Esparza. Nie zapominamy też zapowiedzieć trzech gal na naszym podwórku: xCage, Arena Berserkerów i Slugfest choć zmieniające się rozpiski nie ułatwiają nam tego zadania.

Wersja z playera

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/szklana szczeka ep 275 10 03 2015.mp3[/podcast]

Wersja mp3 do ściągnięcia

Link MP3

Wersja youtube

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

29 KOMENTARZE

 1. Tymek to nie serce takie ma, tylko raczej jest zbyt durny by wiedzieć kiedy odpuścić. Ogólnie jestem przeciwko patologii w mma i najlepiej by było dla tego sportu żeby taki gość bez umiejętności lepiej zajął się czymś innym.

 2. pablos_83

  Mi też się wydawało że to cios w krocze, gdyby nie wstał to by wygrał

  Nie wygrałby. Raczej byłaby decyzja techniczna.

 3. Gdyby nie był w stanie walczyć po faulu to by było n/c albo dq. A skłaniam się do nc bo faul nieumyślnY

  Co do Asi to myślę ze tym razem nie będzie splitu ale Dec bliska

 4. Z unified rules:

  "If an injury sustained during competition as a result of an accidental foul, as determined by the referee, is severe enough for the referee to stop the bout immediately, the bout shall result in a technical decision awarded to the contestant who is ahead on the score cards at the time the boutis stopped only when the bout is stopped after two rounds of a three round bout, or three rounds of a five round bout have been completed."

 5. Norbert

  Tymek to nie serce takie ma, tylko raczej jest zbyt durny by wiedzieć kiedy odpuścić. Ogólnie jestem przeciwko patologii w mma i najlepiej by było dla tego sportu żeby taki gość bez umiejętności lepiej zajął się czymś innym.

  Poleciałeś… 🙁

 6. Paweł Kowalik

  Marinho wygrałby techniczną decyzją. Chociaż Jagielski mógłby nie ogarnąć sytuacji.

  Bo to zależy czy faul umyślny czy nieumyślny? Cały mam czas w głowie casus jedynej porażki Bonesa

 7. pablos_83

  Bo to zależy czy faul umyślny czy nieumyślny? Cały mam czas w głowie casus jedynej porażki Bonesa

  Tak, a faul Bonesa był umyślny.

 8. Panowie! Tymek do tej walki przygotowywał się profesjonalnie jak on to powiedział! Pierwszy raz w życiu trenował 2x dziennie!
  Bez zapierdalania na budowie! Tylko na tłusty czwartek pomagał kumplowi w cukierni!

 9. Propsy @Piotr Pędziszewski za wskazanie, że wielu polskich fighterów łączy pracę z treningami…bo mam wrażenie, że na tym forum ta praca na budowie jest jakimś kapeluszem ochronnym i – niesłusznym w mojej opinii – usprawiedliwieniem dla Tymoteusza Świątka.

 10. pablos_83

  Bo to zależy czy faul umyślny czy nieumyślny? Cały mam czas w głowie casus jedynej porażki Bonesa

  Wojek już tłumaczył, że byłaby decyzja techniczna, żadnego DQ albo NC.

 11. Ja bym popatrzyl na to z innej stron.
  Nie wybaczalny blad sedziego , ktory dostal za swoje , ale rozglos I rozpoznawalnosc Omena jest ogromna , wszyscy o nim mowia .
  Mam nadzieje ze ktos madry poprowadzi tego chlopaka , szkoda by bylo zaprzepascic taki hype.

 12. Ja bym popatrzyl na to z innej stron.
  Nie wybaczalny blad sedziego , ktory dostal za swoje , ale rozglos I rozpoznawalnosc Omena jest ogromna , wszyscy o nim mowia .
  Mam nadzieje ze ktos madry poprowadzi tego chlopaka , szkoda by bylo zaprzepascic taki hype.

 13. @grzejnik78, co do rozpoznawalności zgoda. We mnie jednak brak wiary w "Nieśmiertelnego" – który nomen "Omen" winien zostać przechrzczony na Rosomaka. Liczę jednak, o czym napisałem w fm, że FEN przekuje ten rozgłos w zainteresowanie widza dywizją, której nie ma jeszcze KSW.

 14. @grzejnik78, co do rozpoznawalności zgoda. We mnie jednak brak wiary w "Nieśmiertelnego" – który nomen "Omen" winien zostać przechrzczony na Rosomaka. Liczę jednak, o czym napisałem w fm, że FEN przekuje ten rozgłos w zainteresowanie widza dywizją, której nie ma jeszcze KSW.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.