sysia

Informacja prasowa:

Pragniemy poinformować, że nasze negocjacje z Sylwią Juśkiewicz (3-4) zakończyły się sukcesem i fani będą mieli okazje zobaczyć ją w oktagonie pierwszej edycji Incredible Fighting Night. Ta 20-letnia, utalentowana zawodniczka MMA i K-1 stoczy swój kolejny pojedynek już 24 października w Częstochowie. „Mała” swój pierwszy pojedynek w MMA stoczyła z aktualną mistrzynią UFC Joanną Jędrzejczyk, przegrywając decyzją sędziów zaledwie 1-2, co może świadczyć o talencie pochodzącej z Łodzi zawodniczki.

Dodatkowo chcielibyśmy przedstawić pojedynek w kategorii piórkowej undercardu gali IFN1, w którym debiutant Adrian Dela (0-0) reprezentujacy Barbarian Fight Club Tomaszów Mazowiecki skonfrontuje się z Armenem Stepanyanem (0-1) z WCA Fight Team.

To nie jest koniec dobrych informacji o IFN1! Gala zostanie pokazana w tematycznej stacji Sportów Walki, FightBox HD i trafi na anteny 40 krajów świata, gdzie jest nadawana na trzech kontynentach (Europa, Afryka, Ameryka Płn.). Daty oraz godziny emisji poznamy już niebawem.

Bilety: http://bit.ly/IFN1_Tickets

17 KOMENTARZE

 1. bardzo dobra wiadomość.
  a co z Martyną Czech (1-0), która była ogloszona na tę galę? na rozpisce graficznej na stronie IFN jej nie ma…

 2. @MATEUSZ1991R, nadal jest w rozpisce. Nie umieściliśmy grafiki na stronie, gdyż wciąż czekamy na zdjęcia – jak tylko się pojawią, pojawi się też grafika.

 3. Jak dla mnie bez entuzjazmu, jakoś nie jara mnie ta zawodniczka. Chętniej bym obejrzał, jakby walczyła Roksana Prucnal. :boss:

 4. A ja właśnie przeciwnie – cieszę się, że zobaczę ją w akcji i to w MMA! Bo k-1 mnie mocno średnio rajcuje. Trzymam kciuki by po tej walce było już 4-4 w rekordzie 🙂

  @DawidPatek – gratuluję angażu takiej zawodniczki

 5. Czemu nie ma osobnych niusów o kontraktach facetów z ujemnymi rekordami?! Dyskryminacja! Nie o take cohones nic nie robiłem!

 6. cypher

  Czemu nie ma osobnych niusów o kontraktach facetów z ujemnymi rekordami?! Dyskryminacja! Nie o take cohones nic nie robiłem!

  @Cloud seksista

 7. Uważam angaż Sylwii za dobry pomysł. Jest lekkie boom na WMMA, również w Polsce, za sprawą KSW i Aśki, trzeba próbować to wykorzystać.

 8. #teamJoJo

  z papierami na UFC

  Bez żartów proszę. W tej chwili wspólny rekord zawodniczek, które pokonała, to 1-6-1.
  Gdzie widzisz papiery UFC? Może kiedyś, ale na pewno nie teraz

 9. Nilg

  Bez żartów proszę. W tej chwili wspólny rekord zawodniczek, które pokonała, to 1-6-1.
  Gdzie widzisz papiery UFC? Może kiedyś, ale na pewno nie teraz

  W stójce widzę papiery na UFC, tylko trenować defensywne zapasy, zapasy i jeszcze raz zapasy :windu:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.