sysia

Informacja prasowa:

Pragniemy poinformować, że nasze negocjacje z Sylwią Juśkiewicz (3-4) zakończyły się sukcesem i fani będą mieli okazje zobaczyć ją w oktagonie pierwszej edycji Incredible Fighting Night. Ta 20-letnia, utalentowana zawodniczka MMA i K-1 stoczy swój kolejny pojedynek już 24 października w Częstochowie. „Mała” swój pierwszy pojedynek w MMA stoczyła z aktualną mistrzynią UFC Joanną Jędrzejczyk, przegrywając decyzją sędziów zaledwie 1-2, co może świadczyć o talencie pochodzącej z Łodzi zawodniczki.

Dodatkowo chcielibyśmy przedstawić pojedynek w kategorii piórkowej undercardu gali IFN1, w którym debiutant Adrian Dela (0-0) reprezentujacy Barbarian Fight Club Tomaszów Mazowiecki skonfrontuje się z Armenem Stepanyanem (0-1) z WCA Fight Team.

To nie jest koniec dobrych informacji o IFN1! Gala zostanie pokazana w tematycznej stacji Sportów Walki, FightBox HD i trafi na anteny 40 krajów świata, gdzie jest nadawana na trzech kontynentach (Europa, Afryka, Ameryka Płn.). Daty oraz godziny emisji poznamy już niebawem.

Bilety: http://bit.ly/IFN1_Tickets

17 KOMENTARZE

 1. bardzo dobra wiadomość.

  a co z Martyną Czech (1-0), która była ogloszona na tę galę? na rozpisce graficznej na stronie IFN jej nie ma…

 2. Jak dla mnie bez entuzjazmu, jakoś nie jara mnie ta zawodniczka. Chętniej bym obejrzał, jakby walczyła Roksana Prucnal. :boss:

 3. A ja właśnie przeciwnie – cieszę się, że zobaczę ją w akcji i to w MMA! Bo k-1 mnie mocno średnio rajcuje. Trzymam kciuki by po tej walce było już 4-4 w rekordzie 🙂

  @DawidPatek – gratuluję angażu takiej zawodniczki

 4. Czemu nie ma osobnych niusów o kontraktach facetów z ujemnymi rekordami?! Dyskryminacja! Nie o take cohones nic nie robiłem!

 5. Czemu nie ma osobnych niusów o kontraktach facetów z ujemnymi rekordami?! Dyskryminacja! Nie o take cohones nic nie robiłem!

  @Cloud seksista

 6. Uważam angaż Sylwii za dobry pomysł. Jest lekkie boom na WMMA, również w Polsce, za sprawą KSW i Aśki, trzeba próbować to wykorzystać.

 7. z papierami na UFC

  Bez żartów proszę. W tej chwili wspólny rekord zawodniczek, które pokonała, to 1-6-1.

  Gdzie widzisz papiery UFC? Może kiedyś, ale na pewno nie teraz

 8. Bez żartów proszę. W tej chwili wspólny rekord zawodniczek, które pokonała, to 1-6-1.

  Gdzie widzisz papiery UFC? Może kiedyś, ale na pewno nie teraz

  W stójce widzę papiery na UFC, tylko trenować defensywne zapasy, zapasy i jeszcze raz zapasy :windu:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.