Informacja prasowa:

Chcielibyśmy ogłosić iż przeciwniczką Sylwii Juśkiewicz (3-4) z Fight Club Shi-Kon Łódź, która stoczy swoją ósmą zawodową walkę podczas gali IFN1 będzie 19-letnia Natalia Glemba (0-0). Glemba jest mistrzynią Białorusi w Sanda i jedną z czołowych zawodniczek K-1 w tym kraju. Karierę zaczynała od Taekwondo, gdzie również zdobyła mistrzostwo kraju. W 2015 roku zdobyła tytuł mistrzyni Białorusi Wushu w formule Sanda. Natalia zadebiutuje w formule MMA, jednak jej doświadczenie i dorobek sportowy zagwarantują bardzo wysoki poziom sportowy. Czy ta 'niewiadoma’ zaskoczy podczas gali w Częstochowie?

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

11 KOMENTARZE

 1. [​IMG]

  Informacja prasowa:

  Chcielibyśmy ogłosić iż przeciwniczką Sylwii Juśkiewicz (3-4) z Fight Club Shi-Kon Łódź, która stoczy swoją ósmą zawodową walkę podczas gali IFN1 będzie 19-letnia Natalia Glemba (0-0). Glemba jest mistrzynią Białorusi w Sanda i jedną z czołowych zawodniczek K-1 w tym kraju. Karierę zaczynała od Taekwondo, gdzie również zdobyła mistrzostwo kraju. W 2015 roku zdobyła tytuł mistrzyni Białorusi Wushu w formule Sanda. Natalia zadebiutuje w formule MMA, jednak jej doświadczenie i dorobek sportowy zagwarantują bardzo wysoki poziom sportowy. Czy ta 'niewiadoma' zaskoczy podczas gali w Częstochowie?

 2. mam nadzieje że to pomyłka na grafice i białorusinka nie waży o 9 kg mniej . W przeciwnym razie ta walka ma tyle ze sportową rywalizacją co wybory na Białorusi z demokracją.

 3. VaeVictis

  Martyna powinna byc juz w UFC 😉

  Gdyby zdołała zbić do słomkowej, to powinna być na miejscu Badurek, ale przy jej wzroście, to raczej niemożliwe, a jednak kogucia w UFC jest troszkę lepiej obsadzona aniżeli słomkowa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.