Dyskwalifikacją zakończyła się jedna z głównych walk gali Cage Warriors 121. Jack Cartwright (MMA 10-0-0) w ten sposób pokonał Sylwestra Millera (MMA 9-4-0) i obronił pas kategorii koguciej.

Początek pojedynku należał do Cartwrighta, który dobrze pracował w stójce, jednak z kolejnymi minutami to Miller przejmował inicjatywę i zaczął kontrolować przebieg starcia.

W trzeciej rundzie sędzia zdecydował się odebrać Polakowi dwa punkty za uderzenie głową. Było to kolejne uderzenie ze strony Millera, na co wcześniej zwracał uwagę sędzia, pouczając reprezentanta naszego kraju.

Niestety w czwartej rundzie sędzia zdecydował się przerwać starcie, w związku z czym zwycięstwo odniósł Jack Cartwright, który wygrał przez dyskwalifikację.

Dla Cartwrighta było to dziesiąte zwycięstwo w zawodowej karierze. Niepokonany zawodnik pokonywał wcześniej między innymi Gerardo Fanny’ego, Manuela Bilica, Marko Kovacevica i Scotta Malonego.

Polak dobrze radził sobie w pojedynku z mistrzem Cage Warriors, jednak ostatecznie został zdyskwalifikowany. Do klatki wszedł z serią dwóch wygranych z rzędu, podczas której poddał Dawida Pasternaka i wypunktował Piotra Kamińskiego.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.