Artur Ostaszewski po piątkowej gali Cage Warriors 121 opublikował wpis, w którym wyraził nadzieję na to, że Sylwester Miller (MMA 9-4-0) otrzyma ponowną szansę walki o tytuł mistrzowski Cage Warriors w kategorii koguciej.

„Jack powiedział nam w klatce i potwórzył w punkcie medycznym, że da rewanż, jeśli tylko Cage Warriors się na to zgodzi, ponieważ to nie jest sposób, w który ktokolwiek chciałby zakończyć walkę o pas mistrzowski. Sylwester wygrywał to starcie. Mam nadzieję, że Graham Boylan i Ian Dean dadzą jeszcze jedną szansę. Ta walka była jego.”

Pojedynek Polaka z Jackiem Cartwrightem (MMA 10-0-0) został przerwany przez sędziego w czwartej rundzie i zakończył się dyskwalifikacją. Miller był wcześniej kilkukrotnie upominany przez sędziego za uderzenia głową, jednak ponownie miało to miejsce, co ostatecznie zostało zatrzymane.

Dla Cartwrighta było to dziesiąte zwycięstwo w zawodowej karierze. Niepokonany zawodnik pokonywał wcześniej między innymi Gerardo Fanny’ego, Manuela Bilica, Marko Kovacevica i Scotta Malonego.

Polak dobrze radził sobie w pojedynku z mistrzem Cage Warriors, jednak ostatecznie został zdyskwalifikowany. Do klatki wszedł z serią dwóch wygranych z rzędu, podczas której poddał Dawida Pasternaka i wypunktował Piotra Kamińskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.