Foto Strikeforce

Ostatnie dni przyniosły kolejne roszady w rozpisce gali Strikeforce: Fedor vs Henderson, 30 lipca w Hoffman Estates. Jak informują zagraniczne portale niepokonany Tyron Woodley (MMA 8-0) zastąpi kontuzjowanego Evangelistę Santosa w starciu z Paulem Daleyem (MMA 27-10-2, 18 w rankingu MMARocks). Mimo, że obaj wydają się być najlepszymi obecnie półśrednimi w Strikeforce, stawką pojedynku nie będzie zwakowany przez Nicka Diaza pas mistrzowski w tej kategorii.

Niestety na gali nie dojdzie do interesującego pojedynku w wadze półciężkiej pomiędzy Rogerem Graciem i Muhammedem Lawalem. Jak donosi MMAWeekly Brazylijczyk doznał kontuzji, która wykluczy go ze startów przynajmniej do października, natomiast występ King Mo zostanie przesunięty na wrześniową galę.

Update: Strikeforce potwierdziło pełną kartę na galę 30 lipca

Rozpiska Strikeforce: Fedor vs Henderson.

Natomiast pojedynek Rogera Gracie (MMA 4-0) z Muhammedem Lawalem (MMA 7-1) został przesunięty na 10 września.

Rozpiska Strikeforce: Souza vs Rockhold.

14 KOMENTARZE

  1. Tak chciałem zobaczyć Rogera… Ciekawe, kogo teraz dostanie Lawal. Ja mam pomysł, ale ciężki do zrealizowania. Mianowicie, żeby zestawić rewanż Mo vs Moussasi, a Kyle dostałby kogoś innego np. St-Preux.

  2. dołączam do ubolewających kolegó powyżej. Kurde, bardziej chciałem zobaczyć Rogera w akcji niż mejn ivent :/

  3. Każdy chyba płacze za Rogerem, przyznam ja też.. Liczę na wygraną Semtexa za to.

  4. To jest beznadziejne … Gracie vs Lawal była moim zdaniem najciekawszą konfrontacją półciężką z poza UFC w 2011 roku . A Woodley pokona Daleya, zobaczycie .

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.