Organizacja STRIFE konsekwentnie uzupełnia rozpiskę czwartej gali w historii. Na gali, do której dojdzie 12 sierpnia w sali operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, zmierzą się Hubert Szymajda oraz Robert Maciejowski. Starcie dwóch byłych zawodników KSW odbędzie się w kategorii półśredniej.

Szymajda (MMA 9-6) powróci po dwóch porażkach z rzędu i czterech w pięciu ostatnich pojedynkach. 34-latek przegrał przez decyzje sędziów w poprzednim roku za czasów startów w KSW z Kacprem Koziorzębskim oraz Yannem Liasse. Z tym drugim poniósł porażkę na gali w lipcu 2022. Hubert mierzył już się z Maciejowskim w październiku 2018 roku, kiedy to pokonał go na gali TFL 15 przez jednogłośną decyzję sędziów punktowych. 6 z 9 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem.

Maciejowski (MMA 6-6-1) w poprzedniej walce przegrał z innym byłym zawodnikiem KSW, Dominikiem Humburgerem, o tymczasowy pas wagi średniej na gali RFA 11. Podczas majowej gali Czech skończył Polaka ciosami w trzeciej rundzie. Maciejowski w ubiegłym roku zadebiutował dla organizacji KSW. Jego dotychczasowy bilans to jedno zwycięstwo oraz dwie porażki. 5 z 6 zwycięstw 30-latka kończyły się przez nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

NoLife FC

30,081 komentarzy 101,611 polubień

to Strife to organizacja @marcinos a? :travolta:

Odpowiedz polub

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Strawweight

7,622 komentarzy 16,777 polubień

W KSW i tak już nie mieli zbytnio czego szukać, w STRIFE już mogą się nieco odbudować

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

1

15,439 komentarzy 39,411 polubień

Niestety 300-400 osób będzie to oglądać na żywo na YT max.

Odpowiedz 1 Like