Dziś cały dzień odbywają się Mistrzostwa MMA Polska. Zawody te będą pierwszym krokiem na drodze do otrzymania powołania do kadry narodowej na otwarte Mistrzostwa Europy IMMAF Seniorów i Juniorów 2021.

Transmisję z Mistrzostw będzie można obejrzeć od 17:00 na kanale Polsat Sport Fight.

Również na profilu facebookowym organizacji trwa stream z walkami:

Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi w historii powoła reprezentację naszego kraju, która wystąpi na międzynarodowych zawodach przygotowanych pod auspicjami organizacji International Mixed Martial Arts Federation, zarządzającej amatorskim MMA na świecie.

Po raz pierwszy polscy zawodnicy powołani do kadry walczyli podczas Mistrzostw Świata Amatorskiego MMA 2019, które odbyły się na terenie Khalifa Sport City – kompleksu sportowego położonego w Manamie, stolicy Bahrajnu.

Reprezentacja Polski wróciła do kraju z tego wydarzenia z jednym złotym i dwoma srebrnymi medalami wywalczonymi przez: Magdalenę Czaban, Emila Piątka i Błażeja Romanowskiego.

Otwarte Mistrzostwa Europy IMMAF Seniorów i Juniorów 2021 odbędą się w dniach od 16 do 20 sierpnia w Kazaniu, a Stowarzyszenie MMA Polska pokryje w całości koszty wyjazdu reprezentacji na to wydarzenie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.