Podczas najbliższych zawodów Stowarzyszenia MMA Polska, po raz pierwszy w historii, w rywalizacji będą mogli wziąć udział tzw. kadeci, czyli dziewczynki i chłopcy od 12 do 17 roku życia.

Już 9 kwietnia odbędą się 3. Mistrzostwa MMA przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska. Od tego właśnie wydarzenia w rywalizacji będą mogli brać udział również zawodnicy, którzy ukończyli 12 rok życia. Zawody dla dziewczynek i chłopców będą rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych: kadeci U14 (12-13 lat), kadeci U16 (14-15 lat) i kadeci U18 (16-17 lat).
Pełna informacja na temat kategorii wagowych i sposób rozgrywania turniejów dostępna jest na stronie Stowarzyszenia w zakładce „Zawody” https://mmapolska.org/zawody.php3. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w warszawskiej hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40. Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w turnieju mogą się już rejestrować na stronie https://www.mmapolska.org/zapisy/index.php poprzez formularz zgłoszeniowy.

Data zakończenia zapisów: 01.04.2022
Opłata startowa: I termin do 21.03.2022 – 80 zł
II termin 22.03 – 1.04.2022 – 100 zł

Przypominamy również, że tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki.

Sponsorami zawodów MMA Polska są: Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, Lexus Warszawa Wola, Kostka Transporte, Studio 306 i Pitbull West Coast.

Wydarzenie organizowane jest przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Bemowo i Urzędem Dzielnicy Bemowo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.