Struve

(Fot. Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Wszystko wskazuje na to, że holenderski wieżowiec Stefan Struve (MMA 25-6, UFC 9-4, 11. w rankingu MMARocks) ma już za sobą problemy z sercem i już 5 lipca powróci do walk na UFC 175: Weidman vs Machida w Las Vegas. Jak donosi Dave Meltzer 26-latek zmierzy się z mocno bijącym Mattem Mitrione (MMA 7-3, UFC 7-3, 18. w rankingu MMARocks).

Holender nie pojawiał się w Octagonie od porażki z Markiem Huntem w marcu 2013, w której doznał złamania szczęki. Następnie w sierpniu wykryto u niego wadę zastawki, która poważnie zagroziła jego karierze, ale udało się zniwelować jej efekty farmakologicznie. Przed porażką z Huntem Struve mógł się pochwalić serią czterech zwycięstw z rzędu, wszystkich przed czasem, kolejno nad Patem Barrym, Dave’em Hermanem, Lavarem Johnsonem i Stipe Miocicem.

Mittrione po raz ostatni walczył w marcu tego roku w Makao, gdzie efektownie odprawił Shawna Jordana. W ostatnich dwóch latach „Meathead” wygrał jeszcze z Philem De Friesem oraz musiał uznać wyższość Brendana Shauba i Roya Nelsona.

Wstępna karta walk UFC 175: Weidman vs Machida.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.