Featured image for 'Gala MMA Spartan Fight 5'

Spartan Fight 5 już za niecały miesiąc. W związku ze zmianą terminu oraz miejsca karta walk piątej gali organizacji Spartan Fight uległa wielu zmianom. Dziś organizatorzy poinformowali, że ze względu na chorobę z rozpiski wypada Łukasz Kapsa, który przebywa w szpitalu z powodu ostrego zapalenia trzustki. Dodatkowo, przez zmianę terminu wypada Goran Reljić. Rotację w karcie walk to jednak nie jedyne zmiany.

Jak poinformowali organizatorzy, wprowadzone zostały również zmiany w regulaminie, które wejdą w życie 8 października. Na wydarzeniu w Tauron Arene zawodnicy podczas walki będą mogli wyprowadzać uderzenia łokciami zarówno w stójce, jak i w parterze. Nadal zabronione będą jednak uderzenia łokciem 12-6. Pełny regulaminSpartan Fight dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej organizacji.

17 KOMENTARZE

 1. Ta gala sie raczej nie odbedzie. Wiadomo ile sektorow wogole ma byc otwartych? Domyslam sie ze max tylko te najnizsze choc i z tym moze byc problem zeby je zapelnic.

 2. Oby nie odwołali bo chciałbym wpaść na tę …gale

  kup bilety w dniu gali, wtedy masz 90% pewności że nie odwołają :mamed:

 3. kup bilety w dniu gali, wtedy masz 90% pewności że nie odwołają :mamed:

  Tak zrobię

  Bilety sprzedają się jak świeże bułeczki, tu trzeba się śpieszyć 😉

 4. Tak zrobię

  Bilety sprzedają się jak świeże bułeczki, tu trzeba się śpieszyć 😉

  Voranek moze nawet przed halą bedą stac ludzie ktorzy beda sprzedawać bilety o 50% taniej, ja tak mialem idąc na koncert na Spodku gdzie była lipna frekfrencja z 2 miesiace temu :>

 5. Voranek moze nawet przed halą bedą stac ludzie ktorzy beda sprzedawać bilety o 50% taniej, ja tak mialem idąc na koncert na Spodku gdzie była lipna frekfrencja z 2 miesiace temu :>

  Mam to pod kontrolą

  Jest też duże prawdopodobieństwo, że sporo ludzi dostanie bilety za free.

 6. Fajnie, ze wprowadzają łokcie, szkoda, że wypadł Reljić, ale i tak się wybiorę na galę, byłem w Bielsku, a tuta karta walk wygląda o wiele lepiej. Wolę kupic bilety wcześniej, przynajmniej sobie dobre miejsce wybiorę

 7. ostrego zapalenia trzustki

  Kurrwaaaaaaaaaaaaaaaa to co on robił, że mu się trzucha zapaliła? To jest bardzo ciężka choroba. Albo rozjebał ją sterydami i suplami albo alko i faje :facepalm:

 8. kup bilety w dniu gali, wtedy masz 90% pewności że nie odwołają :mamed:

  A dlaczego mieliby odwołać? Nie miało miejsca nic podobnego, jedynie zmiana miejsca gali, ale to niezależne od nich przecież… Ciągle nie rozumiem skąd wrogość do nowej federacji. Są nowi, stawiają na ciekawe fight card'y, niczym nie ''podpadli'', dobrze są zorganizowani, mają łeb na karku, myślą no i przede wszystkim nie wprowadzają do octagonu pseudo gwiazd, mają ciekawych i zróżnicowanych zawodników, a nie showmanów chcących tylko kasy.

  Mega plus za łokcie, będzie widowiskowo.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.